Foto

Nikon získal Red Dot Award za produktový design

Společnost Nikon s potěšením oznamuje, že dva z jejích produktů obdržely cenu Red Dot Award: Product Design 2020. Jedním z nich je fotoaparát Nikon Z 50, nejnovější přírůstek do rodiny mirrorless, a objektiv NIKKOR Z 58 mm f/0,95 S Noct. Mezinárodní experti ocenily oba produkty v jednotlivých kategoriích – inovace, funkčnost, ergonomie a odolnost.

Nikon Z 50 je prvním fotoaparátem mirrorless značky Nikon ve formátu DX, jehož design, operativnost a spolehlivost jsou odvozeny od modelů Nikon Z 7 a Nikon Z 6. Nikon Z 50 nabízí excelentní kvalitu obrazu a pořizuje dokonale zaostřené snímky a videa ve formátu 4K s bohatými detaily, prostorovou hloubkou a barvami. Přístroj je ideální pro portrétní fotografii a jeho kompaktní, lehké a odolné tělo vystupuje nad jeho konkurenty.

NIKKOR Z 58 mm f/0,95 S Noct je ikonou mezi objektivy pro fotoaparáty mirrorless. Tento výjimečný objektiv s klasickým charakterem objektivu Noct pro bajonet Nikon F a revoluční optickou konstrukcí nabízí působivé nové možnosti za nízké hladiny osvětlení. Tento neuvěřitelně všestranný objektiv využívá svou extrémně vysokou světelnost a ohniskovou vzdálenost pro tvorbu výjimečně ostrého a zároveň jemného obrazu.

Nejpopulárnější

To Top