Foto

Nikon uvádí skvělý fotoaparát pro videology – Z 30

Společnost Nikon dnes s potěšením uvádí skvělý fotoaparát pro videology, Nikon Z 30. Malý, dobře vybavený a velmi snadno použitelný fotoaparát mirrorless Z 30 je ideální pro každého, kdo chce získat více než poskytuje chytrý telefon a vytvářet lépe vypadající videology s kvalitnějším zvukem – a uchovávat obrazové webové zdroje plné působivě detailních statických snímků.

Od vybalování výrobků až po recepty a návody, od cestování až po parkour – fotoaparát Z 30 usnadňuje tvorbu výrazných, profesionálně vypadajících videologů, které mají brilanci, prostorovou hloubku a čistý zvuk, jaké lze očekávat od špičkových videologerů a streamerů. Obrazový snímač fotoaparátu formátu DX (který je mnohem větší než obrazový snímač chytrého telefonu) umožňuje získat ostré video s bohatými detaily, jaké nelze zaznamenat pomocí chytrého telefonu. Blogeři mohou nyní zaznamenávat dlouhé záběry v délce až 125 minut nepřerušené stopáže videa1 s použitím nepřetržitého zaostřování během záznamu. Fotoaparát Z 30 využívá celou šířku obrazového snímače pro možnost využití celého (přibližně) obrazového pole objektivů pro záznam – a kvalita zvuku je vynikající díky vestavěnému stereofonnímu mikrofonu fotoaparátu nebo externímu mikrofonu.

Nikdy nebylo snazší vytvářet obsah vynikající kvality přímo ve fotoaparátu a neexistuje žádné omezení v počtu příběhů, které lze zprostředkovat s pomocí fotoaparátu Z 30 – a rychle rostoucí řady objektivů Nikon NIKKOR Z. Výklopný a otočný dotykový monitor umožňuje snadné fotografování z libovolného úhlu a hluboký grip umožňuje stabilní fotografování z ruky i při držení fotoaparátu na délku paže. Změna vzhledu videologů je stejně snadná jako výměna objektivů a fotoaparát Z 30 je vybaven pokročilými automatickými funkcemi pro ještě větší míru tvůrčí kontroly. Bez ohledu na to, jak si videoblogeři představují vývoj jejich obsahu, poskytuje fotoaparát Z 30 vždy prostor pro přeměnu těchto idejí v realitu.

Zurab Kiknadze, Product Manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Jsme velmi potěšeni, že můžeme přivítat nejnovější přírůstek do řady fotoaparátů Nikon Z. Tento malý, ale přesto velmi schopný fotoaparát pro videology představuje velký skok v kvalitě a možnostech oproti chytrému telefonu. Nejenže uživatelé získají mnohem větší obrazový snímač – který je zásadní pro zachycení stopáže vysoké kvality – ale také svobodu růstu jejich sady spolu s rozšiřováním jejich zkušeností nebo touhou vytvářet obsah v nových stylech.“

Souhrn klíčových vlastností: Nikon Z 30

Videology nové úrovně: záznam až 125 minut nepřerušovaného videa1. Zaujměte své příznivce časosběrnými videy nebo plynulými zpomalenými záběry ve formátu Full HD (120p).

Působivá kvalita obrazu: velký obrazový snímač CMOS formátu DX s 20,9 milionu pixelů a videy i statickými snímky s bohatými detaily. Elektronická redukce vibrací Nikon pomáhá uchovávat pěkný vzhled a stabilitu stopáže videa.

Brilantní a čistý zvuk: záznam zvuku pomocí citlivého vestavěného stereofonního nebo volitelného externího mikrofonu. Vliv okolního prostředí můžete kontrolovat přímo ve fotoaparátu pomocí funkce redukce hluku větru.

Výklopný a otočný dotykový monitor: možnost snadného pořizování vlastních videologů nebo autoportrétů.

Automatické zaostřování pro video: využívá systém nepřetržitého zaostřování pro maximálně snadné zaostřování. Ideální při snímání akcí nebo vlastních videologů za pohybu.

Režim autoportrétu: stačí otočit monitor směrem k přední straně fotoaparátu a přístroj automaticky vypne všechny indikace pro získání nerušeného portrétního obrazu.

Zaostřování s detekcí očí a zvířat: k dispozici pro statické snímky a video. Udržuje zaostření na oči lidí nebo koček a psů, a to i v případě, že se na okamžik odvrátí od fotoaparátu.

11 sn./s: rychlé sériové snímání s kompletním automatickým zaostřováním a automatickou expozicí, umožňující uživatelům pořídit perfektní snímky uprostřed každé akce.

Snadné snímání: tlačítko záznamu videa je umístěné na horní straně fotoaparátu pro snadný přístup v libovolné orientaci a uživatelé mohou ukládat samostatná nastavení pro video a statické snímky – a poté mezi nimi podle potřeby přepínat.

Kreativní předvolby Picture Control: 20 vestavěných filtrů pro video a statické snímky. Všechny přizpůsobitelné a s účinky viditelnými v reálném čase během fotografování.

Snadné připojení a sdílení: technologie Bluetooth a Wi-Fi usnadňují připojení prakticky na libovolném místě. Aplikace Nikon SnapBridge umožňuje uživatelům přenášet video a statické snímky do jejich chytrého zařízení.

Kabel USB-C součástí dodávky: stačí jen připojit pro získání trvalého napájení fotoaparátu Z 30: a současné živé vysílání videologu a nabíjení baterie fotoaparátu.

Výměnné objektivy: vybírejte z kompletní řady objektivů NIKKOR Z – nebo nasaďte volitelný adaptér bajonetu FTZ II a použijte objektivy s bajonetem Nikon F pro digitální jednooké zrcadlovky.

Příslušenství pro videology: fotoaparát je kompatibilní s širokou nabídkou populárního příslušenství pro videology. Uživatelé si rovněž mohou zakoupit speciálně vybranou sadu Nikon pro videology, která obsahuje vše potřebné pro získání videologů ve vysoké kvalitě.

Vysvětlivky:

1 V kvalitě Full HD/24p/25p at 25℃/77℉. Délka záznamu 125 minut je závislá na podmínkách natáčení jako je stav baterií nebo vnitřní teplota fotoaparátu. Cca 35 minut záznamu je k dispozici v kvalitě 4K UHD.

Nejpopulárnější

To Top