Audio

Nejdražší reproduktory Elac

Společnost BaSys CS ukáže poprvé na Audio Video Show Praha nejvyšší model reproduktorů Elac s názvem Concentro. Tyto reproduktory patří mezi nejambicióznější produkty v kategorii na celosvětovém trhu. Kromě toho vystaví BaSys televizory Loewe a audio produkty značek Pioneer, Marantz, beyerdynamic a Bose. Pokoj 328 označený jako Hi-res Coffee je koncipován jako poslechová místnost pro porovnání vlastností sluchátek.

Společnost BaSys, specialista a výhradní distributor audio a video produktů mnoha světových značek, vystaví tento pátek a sobotu na výstavě Audio Video Show Praha v hotelu Don Giovanni svá aktuálně nejzajímavější řešení. Největší části expozice BaSysu, která je situována do předsálí a salónku Leporello, dominují reproduktory, které mají ambici stát se referenčním produktem v nejvyšší audio kategorii – Elac Concentro. Design tohoto nejvyššího modelu, jehož cena je stanovena na 790 000 Kč za jeden kus, evokuje zcela záměrně celou 90letou historii Elac.

Dalšími výraznými exponáty jsou designově jedinečné OLED televizory Loewe, jejichž finální podoba, včetně dokonale sladěných podstavců, vzniká v londýnském designovém studiu Bodo Sperlein. Vystaven bude zástupce nejvyšší luxusní řady bild 9, jehož podstavce na podlahu, stůl či stěnu v podobě kovových, ručně vyráběných rámů, které zdůrazňují umělecké pojetí televizoru, jsou navrženy výhradně k této řadě. Dalším designově výrazným vystaveným televizorem bude Loewe bild 5 OLED, který je volitelně dodáván s nepřehlédnutelným podlahovým podstavcem ze dřeva.

Z dalších vystavených produktů stojí rozhodně vyzdvihnout zcela nový referenční CD a SACD přehrávač s vestavěnými DA převodníky nejvyšší světové kvality Pioneer PD-70AE-S a také nový integrovaný zesilovač Marantz PM8006 v kombinaci s multizdrojovým přehrávačem Marantz ND8006. To vše doplní další audio řešení značek Pioneer, Marantz.

Pokud dostanete na výstavě chuť na kávu, navštivte pokoj 328 Hi-res Coffee, který je koncipován jako poslechová místnost sluchátek značek Pioneer, beyerdynymic a Bose. Žádné přečtení technických specifikací nenahradí vlastní poslechovou zkušenost. Přijďte zjistit, které zní právě vašim uším nejlépe. Porovnávat budete moci modely Pioneer SE-Monitor 5, Pioneer SE-Master 1, Bose QC35 II, beyerdynamic T1, beyerdynamic Amiron Home, beyerdynamic DT-1770 Pro, beyerdynamic DT-1990 Pro, beyerdynamic Aventho Wireless a beyerdynamic Xelento Remote. Sluchátka zde doplní také přenosný USB D/A převodník se zesilovačem beyerdynamic Impacto Universal a Bluetooth reproduktory Bose SoundLink Revolve, Color II a Micro.

Čtvrtý ročník výstavy Audio Video Show Praha proběhne v pátek 9. a v sobotu 10. března v pěti patrech pražského hotelu Don Giovanni. Akce navazuje na tradici výstavy High End a exkluzivně shromažďuje špičkovou audio a video techniku, ale také řešení chytrého bydlení, multiroom ozvučení a dalších souvisejících kategorií na jednom místě.

Nejpopulárnější

To Top