IT

Natec Jaguar přináší Blue Sense

Nová bezdrátová myš Natec Jaguar přináší precizní optický snímač Blue Sense pro jakýkoli povrch a automatické přizpůsobení rozlišení podle rychlosti pohybu myši, ale také super rychlý Scroll.

V dnešní době je počítačová myš velmi důležitým pracovním nástrojem, který nechybí v žádné kanceláři. Dobrá kancelářská myš by tedy měla mít několik důležitých funkcí, které maximalizují pohodlí při každodenní práci. Bezdrátová myš Natec Jaguar nabízí precizní optický snímač Blue Track s automatickým přizpůsobením rozlišení do rychlosti pohybu myši, ale také přepínání rychlosti rolovacího kolečka a další praktické funkce.

Optický senzor Blue Sense
Srdcem myši je precizní optický snímač s automatickým přizpůsobením rozlišení od 800 do 2 400 DPI, které se nastavuje automaticky v závislosti na rychlosti pohybu myši. Snímač podporuje technologii Blue Track, která umožnuje provoz prakticky na každém povrchu, včetně skla, což se v prostředí mnoha konferenčních sálů nebo kanceláří může stát nedocenitelnou vlastností.

Ultra rychlé kolečko
Další, nenahraditelnou vlastností myši Natec Jaguar, je ultra rychlé rolovací kolečko, které umožnuje rychlé přesouvání dokumentů a rolování internetových stránek. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši lze režim rolovacího kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.

Nano-přijímač s velkým dosahem
Myš Natec Jaguar je vybavena moderním nano-přijímačem USB 2.0 s 2,4 GHz RF technologií, což zaručuje bezproblémový dosah až 10 m a nízkou spotřebu energie pro dlouhodobé používání bez výměny baterií. Jaguar obsahuje pokročilý systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu hibernace. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.

Dostupnost a cena
Bezdrátová myš Natec Jaguar je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 652 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top