Hry

Myš Krypton 770 se snímačem PixArt PMW 3360

Profesionální hráči používají jen to nejlepší vybavení, které jim umožní naplno využít svůj potenciál a které je nezklame i v těch nejsložitějších herních situacích. S ohledem na tuto skutečnost přináší značka Genesis na trh svůj top model počítačové myši Krypton 770, která úspěšně konkuruje modelům těch nejprestižnějších značek.

Hraj jako ještě nikdy předtím

Krypton 770 má všechny vlastnosti, které od myši očekává každý profesionální hráč. K přednostem této myši patří: extrémně rychlý a precizní snímač PMW3360, ergonomický tvar, komfortní boční rukojeti s vysokou přilnavostí, nízká hmotnost, ultra rychlé kluzné plochy, odolné spínače tlačítek s rychlou odezvou, software s možností přizpůsobení funkcí myši a chirurgicky přesné zpracování komponentů.

Výjimečný herní snímač PMW 3360 se srdcem vítěze
Nejdůležitějším prvkem profesionálních herních myší je snímač. Proto je Krypton 770 vybaven snímačem PMW 3360 od firmy PixArt. jedním z nejlepších herních snímačů dostupných na trh. Tento snímač umožňuje extrémně rychlé a precizní pohyby, dále nabízí možnost nastavení rozlišení v rozmezí od 100 do 12 000 DPI. Individuálně lze přednastavit až šest hodnot, mezi kterými lze přepínat během hraní pomocí tlačítka změny DPI. K tomu snímač nabízí zrychlení 50 G, rychlost zpracování 12 000 FPS a rychlost sledování kurzoru 250 ips.

Nejpopulárnější

To Top