Mobil

Motorola oznamuje partnerství s vycházejícími tenisovými hvězdami

Motorola oznámila dva atraktivní přírůstky do svého okruhu sportovních partnerů – Sebastiana Kordu a Brandona Nakashimu, kteří patří k nejslibnějším mladým tenisovým hvězdám. V rámci víceletého partnerství budou oba hráči exkluzivně nosit ikonické „batwing“ logo Motorola na levém rameni svých soutěžních dresů a mimo kurt budou používat ikonický telefon motorola razr 5G. Tato partnerství jsou součástí snahy společnosti Motorola podporovat mladé lidi a pomáhat jim dosahovat jejich cílů.

Sebastian Korda, syn české tenisové legendy a bývalého 2. hráče žebříčku ATP Petra Kordy, už ve světě tenisu zanechává svoji stopu. Korda, bývalá světová juniorská jednička, postoupil po výhře nad Diegem Schwartzmanem do čtvrtfinále turnaje 2021 ATP Masters 1000 v Miami a zařadil se na své dosud nejlepší 62. místo. V roce 2021 Sebastian zahájil své tažení impozantním vítězstvím nad prvním nasazeným Američanem Johnem Isnerem na cestě ke svému prvnímu finále na ATP Tour v Delray Beach. Navázal tak na úspěšnou sezónu 2020, kdy porazil 1. nasazeného Američana Johna Isnera a dosáhl svých prvních tří vítězství na úrovni tour na turnaji 2020 Roland Garros jako světový hráč č. 213 a stal se prvním Američanem po Michaelu Russellovi (2001), který se při svém turnajovém debutu probojoval do čtvrtého kola.

Brandon Nakashima je v současné době americká jednička v kategorii do 20 let. Narodil se v San Diegu a zcela opanoval juniorský okruh. Vrcholem jeho juniorské kariéry bylo vítězství ve finále ITF Junior Masters v čínském Čcheng-tu v roce 2018. Poté, co na jaře 2019 odehrál jeden semestr univerzitní ligy na University of Virginia, byl vyhlášen nováčkem roku Konference atlantského pobřeží (ACC), zahájil svoji profesionální kariéru a začal okamžitě stoupat v žebříčcích. Svůj první start v ATP tour odehrál v roce 2020 na turnaji v Delray Beach, kde se stal nejmladším čtvrtfinalistou této soutěže po Kei Nishikorim, který se do čtvrtfinále probojoval v roce 2008. Brandon vyhrál první zápas hlavní soutěže Grand Slamu v roce 2020 na US Open, kde porazil Pabla Lorenziho a ve čtyřech těsných setech ve 2. kole prohrál s Alexanderem Zverevem, který posléze postoupil do finále. Brandon zatím získal dva challengerové tituly ATP a v příštích měsících se může dostat mezi 100 nejlepších hráčů.

 

 

Nejpopulárnější

To Top