Mobil

Motorola moto g200 5G je nyní k dispozici za skvělou doporučenou cenu 9999 Kč

Špičkový telefon moto g200 5G je jedním z nejdostupnějších zařízení na trhu s mobilní platformou Snapdragon 888 + 5G. Tento smartphone byl navržen pro ty, kteří potřebují výkon na úrovni vlajkové lodi s rychlostí 5G, aniž by museli platit vysokou cenu. Kombinuje prvotřídní zážitek s neuvěřitelným systémem fotoaparátů, pohlcujícím displejem, pokročilým bezdrátovým zvukem a funkcemi Ready For, které vylepšují vše, co telefon dokáže.

S jedním z nejrychlejších čipsetů na trhu zvládne moto g200 5G také hraní her vylepšené o umělou inteligenci, které díky technologii Snapdragon Elite Gaming reaguje na dotyk o 20 % rychleji a přináší zážitek hraní na stolním počítači do mobilu. Nádherný 6,8palcový displej Max Vision s rozlišením FHD+, výkonnými a poutavými funkcemi a špičkovou obnovovací frekvencí 144 Hz dělá z hraní her, sledování akčního obsahu a rolování na telefonu mimořádně plynulý zážitek. Mobilní platforma Snapdragon také umožňuje nejpokročilejší bezdrátový zvuk díky technologii Qualcomm Snapdragon Sound™.

moto g200 5G je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh a jedním z nejpokročilejších kamerových systémů v řadě moto g, který využívá stejný výkonný kamerový systém, jenž je součástí řady motorola edge. Hlavní hvězdou je 108 megapixelový fotoaparát s ultra vysokým rozlišením, který nejenže obsahuje více detailů v každém snímku, ale také zlepšuje kvalitu digitálního zoomu.

Nejpopulárnější

To Top