Foto

moto g60: Fotografie ve vysokém rozlišení a ultra rychlý výkon

Dokážete si představit, že máte všechny nástroje, které potřebujete ke spojení se světem, a mohli se vyjádřit na jednom místě a přímo ve své ruce? Společnost Motorola stále hledá nové způsoby, jak lidem poskytnout více možností, a zbrusu nový moto g60 přináší vše, co chcete, a ještě mnohem více. Jako první v řadě moto g je moto g60 vybaven systémem fotoaparátů se 108 MPx snímačem, což je kamera s dosud největším počtem pixelů společnosti Motorola, navíc s obrovskou výdrží baterie 6 000 mAh, displejem s vysokou obnovovací frekvencí a mimořádně svižným výkonem podpořeným mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 732G.

Smartphone moto g60 přináší systém fotoaparátu se 108 MPx snímačem, který je spojený se zcela novou technologií Ultra Pixel. Využívá binární seskupení pixelů, které spojuje 9 pixelů do jednoho obrovského 2,1um Ultra Pixelu a poskytuje tak uživatelům 9x vyšší světelnou citlivost pro neuvěřitelně ostré a jasné snímky s ultra vysokým rozlišením i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Kromě snímače s ultra vysokým rozlišením 108 MPx1 můžete být kreativní s ultraširokoúhlým objektivem s úhlem 118°, který do záběru vměstná 4x větší část scény a zachytí přesně to, co vidí vaše oči. Nebo můžete projevit kreativitu s objektivem Macro Vision, který vás přiblíží k objektu 4x blíže než běžný objektiv, abyste odhalili i ty nejmenší detaily. Pomocí snímače hloubky můžete také proměnit každodenní fotografie v profesionálně vypadající portréty. A využijte skvělé nové funkce fotoaparátu, jako je režim duálního snímání, který vám umožní nahrávat pomocí zadního a selfie fotoaparátu současně, takže zobrazí vás i váš objekt a vy tak můžete ukázat obě strany jednoho příběhu najednou.

Nikdo se nerad stresuje vybitou baterií, ale s telefonem moto g60 vám kryje záda výkonná baterie s kapacitou 6000 mAh, takže tyto starosti můžete hodit za hlavu. S výdrží až 54 hodin nepřetržitého provozu vás nezastaví ani ten nejrušnější pracovní den nebo noční vycházka. Když jste připraveni dobít baterii, technologie TurboPower 20 vám poskytne hodiny energie během pouhých minut nabíjení, takže můžete rychle doplnit energii a vrátit se k tomu, co je důležité.

Procesor Snapdragon 732G vykresluje grafiku neuvěřitelně rychle a pohání systém fotoaparátu s vysokým rozlišením, takže hry vypadají realističtěji a fotografie jsou ostřejší než kdykoli předtím. Ve spojení s 6 GB paměti RAM můžete v mžiku přecházet mezi aplikacemi. Veškerá rychlost jde ruku v ruce s pozoruhodnou energetickou účinností, takže vám mezi nabíjeními nevybije baterii.

Sledujte, jak váš oblíbený obsah ožívá na nádherném 6,8″ displeji Max Vision FHD+. Vychutnejte si věrné barvy a vylepšený jas a kontrast díky kompatibilitě s HDR10. A jako první zařízení Motorola s obnovovací frekvencí 120 Hz je displej moto g60 dvakrát plynulejší než u běžných smartphonů, takže při procházení webových stránek, hraní her nebo sledování videí téměř nedochází ke zpoždění.

Veškerý tento výkon podporuje spolehlivé vestavěné úložiště o kapacitě 128 GB,6 takže máte spoustu místa na fotografie, filmy, písničky, aplikace a hry. A pomocí karty microSD můžete vždy přidat až 1 TB navíc.

Tento přístroj je promyšleně navržený a skvěle zpracovaný. Velmi tenké rámečky poskytují větší plochu obrazovky od okraje k okraji a tónovaný kryt kolem zadních fotoaparátů dodává dotek sofistikovanosti. Moderní unibody design je k dispozici v nádherné metalické barvě Dynamic Gray.

Vychutnejte si softwarové prostředí, které je stejně krásné, jako je telefon navenek. Systém Android 11 je optimalizován pro způsob, jakým telefon používáte, takže je intuitivnější, bezpečnější a osobnější. Prozkoumejte lepší správu konverzací v aplikacích pro zasílání zpráv, lepší kontrolu nad připojenými zařízeními a praktičtější přístup k ochraně osobních údajů v této vzrušující aktualizaci od společnosti Google. Android 11 přináší fanouškům Moto také nové a vylepšené funkce ovladatelnosti, včetně rychlejšího a snadnějšího hlasového ovládání a zkratek využívajících asistenta.

Společnost Motorola pokračuje v trvalém závazku poskytovat spotřebitelům čistou verzi operačního systému Android a zároveň hledá nové způsoby, jak zjednodušit interakci s telefonem, a ještě více usnadnit používání technologií. S aplikací My UX přidala společnost Motorola spoustu užitečných funkcí, které vám umožní přizpůsobit si zařízení tak, aby fungovalo přesně podle vašich představ. Ovládejte telefon jednoduchými gesty, přizpůsobte si nastavení zábavy a vytvořte si vzhled, který je jeden z milionu.

V souladu s posláním demokratizovat technologie a přinášet smysluplnější inovace se Motorola u nového modelu moto g60 zaměřila na řadu neuvěřitelných a důležitých funkcí. Systém fotoaparátů se 108 MPx snímačem, který je první v sérii moto g a představuje největší velikost pixelů v historii společnosti Motorola, obrovská baterie s kapacitou 6 000 mAh a – což je další prvenství společnosti Motorola – obnovovací frekvence 120 Hz – to vše dohromady vám umožní tvořit a propojovat se s blízkými jako nikdy předtím.

Smartphone moto g60 bude k dispozici v České republice s doporučenou cenou 5 999 Kč.

Nejpopulárnější

To Top