Mobil

Mobil s velkou baterií Motorola moto e7i power

Řada telefonů moto e je dobře známá pro svou výjimečnou hodnotu. Společnost Motorola nyní představuje zařízení, které spojuje sílu a výkon za neuvěřitelnou cenu. Nový moto e7i power poskytuje úžasnou výdrž baterie, vynikající fotoaparát, displej a výkon, který zákazníci potřebují, aby získali energii během nejrušnějších dnů a nocí za přijatelnou cenu.

Hrajte, učte se nebo pracujte bez obav díky obrovské 5 000 mAh baterii. Přehrávejte hudbu až 76 hodin, video až 14 hodin nebo prohlížejte web až 12 hodin na jedno nabití.1 S až dvěma dny výdrže baterie2 na dosah ruky můžete někam vyrazit na celý víkend, aniž byste museli myslet na nabíjení.

6,5-palcový displej Max Vision HD + nabízí jeden z nejlepších zážitků ze sledování v rámci série moto e, s poměrem stran 20:9 budou filmy, hry a videohovory vypadat co nejlépe. A ultraširokouhlá obrazovka znamená, že váš oblíbený obsah bude vždy řádně viditelný.

Užijte si neuvěřitelnou odezvu díky osmijádrovému procesoru s taktem 2,0 GHz, který vám umožní více hrát, více sledovat a chatovat bez zpoždění.

Systém dvou fotoaparátů, kterým je moto e7i power vybavený, vám postačí, ať už chcete snímat větší snímky nebo se soustředit na malé detaily v životě. Hlavní fotoaparát s rychlým ostřením a rozlišením 13 MPx s PDAF (ostření pomocí fázové detekce) vám umožní dělat rychlé fotografie. Objektiv Macro Vision vás dostane 4x blíže k fotografovanému objektu než standardní objektiv a zachytí i drobné detaily. Navíc si můžete být jisti, že s 5 MPx fotoaparátem budete vždy vypadat co nejlépe.

Všechny tyto neuvěřitelné fotografie a videa můžete bez námahy ukládat do 32 GB spolehlivě zabudovaného úložiště.3 Pokud potřebujete více místa, můžete kdykoliv úložiště rozšířit až na 1 TB přidáním karty microSD.4

Společnost Motorola se věnuje dodávání hardwarových a softwarových funkcí, díky kterým bude váš čas s telefonem ještě lehčí a příjemnější. Čtečka otisků prstů diskrétně umístěna v logu „batwing“ na zadní straně telefonu umožňuje odemknout telefon jediným dotykem. Speciální tlačítko Asistenta Google na boční straně každého zařízení vám navíc pomůže rychle najít odpovědi a realizovat věci pouze pomocí vašeho hlasu.5

Nejpopulárnější

To Top