Mobil

Mobil s termovizí, měřičem vzdálenosti a snímačem kvality vzduchu

CAT S61 je vysoce odolný, prachotěsný, vodotěsný
a funkcemi napěchovaný smartphone, který ocení zejména řemeslníci, stavaři
a zástupci dalších výrobních profesí. Tento nový přístroj disponuje funkcemi termovize Flir, zabudovaným laserovým měřičem vzdálenosti a snímačem kvality vzduchu v interiéru. Integrovaná kamera Flir zajišťuje také nedostižnou optimalizaci obrazu pomocí MSX technologie vysoký kontrast snímků.

Diagnostika vozidel, sledování asfaltu a monitorování zařízení s vyššími teplotami – to vše je nyní možné s telefonem CAT S61. Telefon zastane i detekci tepelných ztrát kolem oken a dveří, vyhledání vlhkosti a chybějící izolace, identifikaci přehřátí elektrických spotřebičů a přetížených obvodů či vidění v naprosté tmě, skrz hustou mlhu nebo kouř. Dokáže měřit teploty v rozmezí -20° C až 400° C.

CAT S61 má také zabudovaný snímač kvality vzduchu v interiéru od společnosti Sensirion, který upozorní uživatele na vysokou úroveň znečišťujících látek (těkavých organických látek VOC, které obsahují rozpouštědla, koberce, nábytek a čisticí prostředky). CAT S61 sleduje kvalitu ovzduší ve vnitřních prostorách a informuje uživatele, když zjistí nezdravé koncentrace, což jim umožní včas podniknout příslušné kroky, jako například otevřít okno pro lepší větrání nebo udělat si přestávku. Snímač také umožňuje měření vlhkosti
a aktuální teploty. Například elektrikáři mohou použít termokameru pro analýzu pojistkové skříňky nebo kabeláže a laserový měřič vzdálenosti k odhadu, jak dlouhý kabel budou pro danou práci potřebovat. Také mohou živě streamovat výsledky na základnu, pokud by snad potřebovali pomoc od kolegů.

Telefon CAT S61 je vybaven velkým 5,2” FHD displejem se sklem Gorilla 5, optimalizovaným pro venkovní použití. Také vyniká výjimečně robustním provedením. Pyšní se odolností IP68 a je vodotěsný až do hloubky 3 metrů po dobu 1 hodiny. Vyhovuje specifikaci MIL 810G a je vyroben tak, aby odolal opakovaným pádům na beton z výšky 1,8 m. Všechny tyto funkce jsou důležité pro uživatele telefonů CAT

Nejpopulárnější

To Top