IT

Mechanická klávesnice CK550 z dílny Cooler Master

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh mechanickou klávesnici CK550 zaměřující se na základní specifikace.

„Našim cílem bylo nabídnout profesionální mechanickou klávesnici se 100% layoutem a všemi stěžejními vlastnostmi, které vyhledávají hráči. Klávesnice Cooler Master CK550 vytváří základ  úspěchu našich fanoušků na nejvyšší soutěžní úrovni,“ říká Bryant Nguyen, manažer pro sekci periferií Cooler Master.

Masivní hliníková základna s přímými hranatými liniemi a broušenou úpravou povrchu je designově odlehčena na první pohled plovoucími tlačítky. Ty jsou uloženy do mechanických spínačů ve verzích blue, brown a red s životností více než 50 milionu kliknutí. Klávesnice disponuje RGB podsvícením každé klávesy a umožňuje nastavení několika efektů a režimů podsvícení.

Integrovaný systém on-the-fly nabízí snadné uživatelské nastavení přímo na klávesnici prostřednictvím jednoduchých klávesových zkratek včetně rychlého vypnutí funkčnosti Windows tlačítka. Pro komplexnější zásah do nastavení je k dispozici nový software, skrze který lze detailněji ovlivnit podsvícení nebo naprogramovat složitější makra. Hybridní systém kontroly kláves automaticky přepíná mezi 6-Key rollover a N-Key rollover, aby zajistil kompatibilitu se staršími zařízeními a zároveň byl bezpečně registrován každý stisk.

Mechanická klávesnice Cooler Master CK550 bude k dispozici na trhu na přelomu června a července tohoto roku za doporučenou koncovou cenu 2 490 Kč s DPH v České republice a 99 euro s DPH na Slovensku.

Nejpopulárnější

To Top