Mobil

Logitech POWERED pro nabíjení iPhonu

Společnost Logitech ohlásila nový bezdrátový nabíjecí stojánek Logitech POWERED. POWERED je bezdrátový nabíjecí stojánek pro iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X navržený ve spolupráci se společností Apple. Umožňuje iPhone nejen snadno nabíjet, ale zároveň ho také používat. Pro vyšší komfort nabízí stojánek POWERED nabíjení ve svislé i vodorovné poloze.

„Stojánek POWERED staví na estetice a koncepci iPhonu, zjednodušuje proces bezdrátového nabíjení a umožňuje udržovat stálé spojení se světem i během nabíjení,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka pro mobilní řešení ve společnosti Logitech. „Na rozdíl od běžných nabíjecích podložek se nemusíte namáhat se správným umístěním telefonu – stačí jen zasunout iPhone do kolébky. Je to opravdu kouzelně snadné a pohodlné zejména pro uživatele iPhonu X, kteří mohou jednoduše odemykat telefon pomocí Face ID.“

 

S POWERED je hračkou sledovat video, číst recept, sledovat oznámení nebo komunikovat přes FaceTime®, i když je iPhone umístěn v nabíjecím stojánku. Pogumovaná kolébka ve tvaru „U“ udržuje iPhone ve stabilní poloze i s ochranným pouzdrem s tloušťkou až 3 mm, takže se dá bezpečně a nepřetržitě nabíjet. POWERED má certifikaci pro standard Qi, je optimalizován pro iPhone a obsahuje ochranu proti přehřátí, která pomáhá regulovat teplotu.

LED v horní části stojánku informuje o nabíjení iPhonu, zůstává však skryta za telefonem, takže nepůsobí rušivým dojmem. POWERED je stylovým doplňkem iPhonu doma i v kanceláři a snadno zapadne do každého interiéru.

Cena a dostupnost

POWERED by měl být dostupný v srpnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 2 199 Kč.

Nejpopulárnější

To Top