Hry

Logitech G oznamuje uvedení nových PC reproduktorů a mechanické klávesnice

Logitech G, herní značka společnosti Logitech, dnes oznámila uvedení dvou nových přírůstků do rodiny vysoce výkonných herních zařízení. Herní reproduktory pro PC s celým názvem Logitech G560 PC Gaming Speakers jsou prvním reproduktorovým systémem s vyspělou technologií Logitech G LIGHTSYNC, která synchronizuje podsvícení se zvuky podle dění ve hře.

K reproduktorům se přidává nová mechanická herní klávesnice Logitech G513 Mechanical Gaming Keyboard. Klávesnice Logitech G513 je též vybavena technologií LIGHTSYNC RGB, nabízí volbu mezi dvěma typy mechanických spínačů kláves Romer-G a velmi pohodlnou opěrku pro zápěstí. Značka Logitech G tak pokračuje v rozšiřování své nabídky vysoce výkonných zařízení, které je vyvinuto speciálně pro potřeby hráčů, a posouvá inovace v RGB podsvícení na nové úrovně, které vás pohltí.

Herní reproduktor pro PC se zvukem, který vás naprosto pohltí

Vychutnejte si každý detail přesně tak, jak tvůrci her měli v úmyslu, aby vyzněl, díky prvnímu hernímu reproduktoru značky Logitech G. Reproduktory Logitech G560 mají výkon 240 wattů ve špičce a 120 wattů efektivních (RMS), což nabízí úžasný zvuk pro hudbu a hraní PC her – a navíc má 3D zvuk díky technologii DTS:X® Ultra 1.0, která při hrách zajišťuje precizní lokalizaci zvuků v prostorovém obrazu. Spojení těchto parametrů vylepšuje přesnost zaměření a zvyšuje intenzivnost a realistický dojem, takže se hráči mohou do hraní naplno ponořit a bavit se. Reproduktory G560 vycházejí z 25 let bohatých zkušeností společnosti Logitech s vytvářením špičkových audio zařízení.

Reproduktory Logitech G560 jsou vybaveny vyspělou technologií LIGHTSYNC a mohou tak synchronizovat brilantní RGB podsvícení a mocný zvuk tak, aby v reálném čase odpovídal aktuálnímu dění ve hře. Nasvícení a animační efekty lze přizpůsobit, k dispozici je paleta 16,8 milionů barevných odstínů a čtyři osvětlovací zóny. Reproduktory Logitech G560 mají široké možnosti připojení: k dispozici jsou konektory USB a jack 3,5 mm a také rozhraní Bluetooth. To ve spojení s vestavěnou technologií Logitech Easy-Switch™ vám umožňuje plynule přepínat mezi čtyřmi připojenými zařízeními, například mezi počítačem, chytrým telefonem a tabletem, takže můžete poslouchat své oblíbené seznamy skladeb z telefonu, zatímco budete hrát PC hru. Technologie LIGHTSYNC spolupracuje také s videem a hudbou, takže nasvícení a zvuk, který vás pohltí, si můžete užívat nejen při hraní.

Mechanická herní klávesnice s technologií LIGHTSYNC

Model Logitech G513 posouvá design klávesnic značky Logitech, který již získal mnohá ocenění, na novou úroveň díky RGB podsvícení a podpoře technologie LIGHTSYNC. Klávesnice nabízí na výběr dva typy mechanických spínačů Romer-G vyvinutých exkluzivně v divizi Logitech G: Romer-G Tactile a Romer-G Linear. Verze Tactile poskytuje při sepnutí měkkou hmatovou odezvu pro hráče, kteří mají rádi přímou zpětnou vazbu, zatímco verze Linear vám nabízí plynulejší úhoz. Všechny spínače Romer-G nabízejí rychlou a tichou akci vhodnou pro hry a jasné a zřetelné podsvícení – to vše ve spínači, který je spolehlivější a odolnější než standardní mechanické spínače. K sepnutí dochází až o 25 procent rychleji než u nejlepších konkurenčních modelů, a to se zdvihem 1,5 mm, což ve spojení s nízkou silou nutnou k sepnutí (pouhých 45 gramů) poskytuje prakticky okamžitou odezvu.

Klávesnice Logitech G513 má horní rám z eloxovaného a kartáčovaného hliníku, který se používá v letectví, kde má třídu 5052, a umožňuje, aby rámeček klávesnice byl tenký, skvěle vypadal a měl robustní odolnost. Klávesnice má navíc integrovaný průchozí USB port a jako volitelné příslušenství se dodává opěrka pro zápěstí pro větší pohodlí při dlouhých herních soubojích.

Cena a dostupnost

Očekává se, že herní reproduktory pro PC Logitech G560 a mechanická herní klávesnice G513 budou k dostání v České republice u vybraných gamingových partnerů společnosti počátkem dubna 2018 za doporučené maloobchodní ceny 6 250 Kč a 4 490 Kč (v uvedeném pořadí).

Nejpopulárnější

To Top