Domov

Loewe inovovala řadu televizorů bild 3

Loewe inovoval modelovou řadu televizorů bild 3. Vybrané stávající LED televizory jsou nyní dodávány s větší úhlopříčkou při zachování ceny a nabídka této řady v provedení LED je rozšířena navíc o variantu s integrovaným pevným diskem s přidanou hodnotou. Zůstává možnost volby dvou barevných provedení a několika typů podstavců na stůl nebo podlahu dle výběru zákazníka.

Společnost BaSys CS, výhradní distributor televizorů Loewe pro ČR, oznamuje aktualizovanou řadu přístrojů bild 3 v novém designu. LED televizor bild 3 s úhlopříčkou 40″ nahrazuje přístroj s 43″ obrazovkou a varianta 48″ byla při zachování ceny aktualizována na 49″. Dominantní vlastnost designové a instalační variability, kterou je značka Loewe dlouhodobě proslulá, zůstává zachována. Ve vybraných modelech řady Loewe bild 3 označených jako dr+ se zároveň poprvé objevuje integrovaný pevný disk Loewe a duálními televizní tunery, což zpřístupňuje celou řadu příjemných uživatelských možností.

Uživatel se může například dívat na živý přenos fotbalového zápasu a současně nahrávat thriller vysílaný na jiném programu. Nebo zastavit živé vysílání během toho, kdy si půjde připravit kávu a po návratu pokračovat ve sledování tam, kde skončil. Pokud je večer unavený a chce se přesunout k odpočinku do ložnice, může zastavit přehrávání televizního vysílání nebo filmu přehrávaného z libovolného zdroje na televizoru v obývacím pokoji a zbylou část přenést do druhého televizoru Loewe v ložnici. S využitím nové aplikace Loewe app určené pro smartphony a tablety může také sledovat nekódované programy v mobilním zařízení během toho, kdy na televizoru běží jiný kanál, nebo spustit vzdáleně nahrávání na integrovaný disk i v případě, kdy není doma. Integrovaný pevný disk je k dispozici ve vybraných variantách 43″ a 49″ úhlopříček.

Televizory Loewe bild 3 jsou nyní dostupné ve třech úhlopříčkách – 43″ a 49″ v provedení LED a 55″ s displejem OLED. Každou z nich lze objednat ve dvou barvách – light gray a graphite grey, LED televizory pak také v konfiguraci s pevným diskem o kapacitě 1 TB.

Kompletní řada Loewe bild 3 je k dostání prostřednictvím autorizovaných prodejců Loewe. Nové 43″ provedení je na trhu za doporučenou koncovou cenu 50 000 (60 000 Kč s pevným diskem), bild 3.49 pak za cenu 63 000 Kč, respektive 73 000 Kč a aktuálně největší varianta s OLED displejem přijde na 84 000 Kč.

Nejpopulárnější

To Top