Audio

LG si z letošního CES 2019 veze domů více než 140 ocenění

Společnost LG Electronics (LG) si z letošního CES 2019 veze domů více než 140 ocenění a vyznamenání, v čele s Engadget Best of CES Award v kategorii TV (oficiální ocenění z CES) získané již pátým rok po sobě, tentokrát za revoluční LG SIGNATURE OLED TV R (model 65R9) – 65palcový OLED televizor s ohebnou obrazovkou. LG Soundbar (model SL9YG) a chytrý telefon LG V40ThinQbyly také oceněny, a to cenou CES Best of Innovation Awards udílenou Asociací spotřebitelských technologií (CTA) v příslušných kategoriích.

LG také obdrželo nejlepší hodnocení od Engadget, TechRadar, Popular Mechanics, SlashGear, Reviewed.com, Techlicious a dalších. To vše navíc k již 17 získaným oceněním CES Innovation Awards od CTA, napříč kategoriemi domácích spotřebičů, domácí zábavy a mobilní komunikace. 

LG SIGNATURE OLED TV R, celosvětově první ohebná televize, která na sebe tento rok strhla veškerou pozornost, získala více než 70 ocenění a vyznamenání od široké škály respektovaných technologických medií. Kategorie LG Gram ultra tenkých notebooků pro rok 2019 na sebe také upozornila a ukázala, že je s ní díky řadě důležitých ocenění od medií jako jsou Reviewed.com, Trusted Reviews a Techlicious třeba počítat. 

Nejpopulárnější

To Top