IT

Lenovo představuje vylepšenou sérii notebooků ThinkPad L390 a L390 Yoga

Lenovo uvádí na trh vylepšenou sérii výkonných notebooků ThinkPad L390 a L390 Yoga, se kterými reaguje na měnící se potřeby koncových uživatelů a IT oddělení. Legendární spolehlivost těchto notebooků vychází z rozsáhlého testování odolnosti, kterou doplňují bezpečnostní opatření ThinkShield, čtečka otisků prstů a IR kamera. S proměnou pracovního prostředí rostou požadavky na větší mobilitu uživatelů, jejich interakci a produktivitu. Do takového prostředí je proto třeba technologií, které umožňují větší flexibilitu a kreativitu.

Hlavní funkce:

  • První notebooky Thinkpad dodávané s nejnovějšími procesory 8. generace Intel ® Core™
  • 13,3 palcový FDH displej s dotykovým ovládáním a aktivním perem u modelu L390 Yoga
  • ThinkShield zabezpečení s dTPM 2.0, čtečka otisků prstů a IR kamera u modelu L390 Yoga
  • Kamera zabudovaná na spodní straně displeje, která po otočení klávesnice umožňuje studentům či terénním pracovníkům fotografovat za chůze
  • Kompletní portfolio Lenovo služeb včetně prémiové podpory, ochrany majetku a dalších funkcí

Portfolio notebooků ThinkPad vždy nabízí zákazníkům širokou škálu možností. Aktualizované modely ThinkPad L390 a L390 Yoga nejsou výjimkou. Série notebooků L přichází s pověstnou ThinkPad odolností a je vhodná pro business a profesionální spotřebitele. Pod prémiovým modelem ThinkPad X1, hlavní produktovou řadou T a X, je série notebooků L390, která má koncovým zákazníkům poskytnout především kvalitu a výkon. Jedná se o lehce přenosná zařízení s Mil-Spec (military specification) stvořená pro podniková řešení a funkce, kterým čelí koncoví uživatelé a IT oddělení.

Nejpopulárnější

To Top