Domov

Lenovo představuje vizi chytřejších zasedacích místností s technologií ThinkSmart Hub

Společnost Lenovo představila na veletrhu Infocomm 2018 svou nabídku chytrých řešení pro zasedací místnosti, které zahrnuje mimo jiné i nové zařízení ThinkSmart Hub 700. Nabídka je výsledkem investic do technologií a partnerství s cílem přeměnit zasedačky z nepříjemných místností v efektivní a produktivní prostor.

Kombinace ThinkSmart Hub 700 se speciální softwarovou platformou umožní:

·         Rychlé připojení a simultánní sdílení z jakéhokoliv pevného i bezdrátového zařízení
pro lokální i vzdálené uživatele.

·         Díky řadě senzorů detekuje zařízení přítomnost uživatele v místnosti a jednoduše spáruje jeho zařízení.

·         Jasný a čistý zvuk Dolby Audio Speaker System spolu s vylepšenými reproduktory vyvinutými ve spolupráci se společností Dolby.

 

Sjednocené komunikační kanály Skype for Business, Zoom nebo BlueJeans.

Hardware se dále doplněn o konzoli pro správu ThinkSmart Software Platform, která zlepšuje vzájemnou spolupráci v zasedací místnosti.

Společnosti potřebují kreativní způsob spolupráce pro efektivní fungování v dnešním digitálním a globalizovaném světě. Z toho důvodu je optimalizace pracovního prostředí, především chytrých kanceláří a zasedacích místností, vysoko na žebříčku priorit řady firem. Studie ukazují, že 92 procent podniků plánuje kroky ke změně pracovního prostředí.[1] Posun očekávají i zaměstnanci, více než 50 % z nich chce do pěti let pracovat v chytré kanceláři.[2]

Řešení pro chytré zasedací místnosti umožní rychle a snadno svolat a spravovat meeting. Díky tomu se mohou účastníci meetingu soustředit na výměnu nápadů a vlastní kreativitu. Společnost Lenovo na veletrhu Infocomm 2018 představuje řešení, které eliminuje problematické prvky zasedacích místností. Zahrnuje mimo jiné:

·         Nový ThinkSmart Hub 700 s podporou unifikovaných komunikačních platforem Skype
for Business, Zoom a BlueJeans.

·         All-in-one zařízení ThinkSmart Hub 500 navržené pro posílení infrastruktury Skype Room Systems.

Řešení založené na Intel Unite a stolním počítači ThinkCentre Tiny, které se zaměřuje
na bezdrátové sdílení obsahu napříč různými zařízeními.

“Více než 50 % zaměstnanců v příštích pěti letech očekává, že bude pracovat v chytré kanceláři,” říká Christian Teismann, senior viceprezident a generální manažer segmentu Commercial Business ve společnosti Lenovo. “Chceme se stát lídrem na poli technologií pro chytré kanceláře
a prostřednictvím inovativních řešení nejen pomáhat našim zákazníkům s jejich problémy, ale také určovat směr vývoje propojených pracovních prostor. Portfolio ThinkSmart Hub je významným krokem k lepšímu zapojení zaměstnanců a vytvoření chytřejšího podnikání,“ dodává Teismann.
[1]  Zdroj: Vlastní studie společnosti Lenovo z roku 2017
[2]  Zdroj: Intel Future Workforce Study

Nejpopulárnější

To Top