Hry

Lenovo na herním veletrhu E3 představuje šest nových laptopů a stolních PC řady Legion

Více než rok po uvedení speciální řady herních zařízení Lenovo Legion rozšiřuje společnost Lenovo svou nabídku těchto prémiových a výkonných počítačů vybavených nejnovějším hardwarem. Na letošním veletrhu E3 v Los Angeles představila celkem šest nových zařízení – notebooky Lenovo Legion Y730 a Y530, počítače Lenovo Legion T730 a T530 v provedení tower a stolní PC Lenovo Legion C730 a C530 v provedení cube. Bez ohledu na tvar přináší všechny novinky maximálním výkon pro nejnovější hry a vylepšené chlazení, díky kterému mohou uživatelé klidně hrát, i když se jejich postava ve hře pořádně zapotí.

Novinky z rodiny Lenovo Legion byly vytvořeny na základě zpětné vazby od tisíců hráčů – profesionálů, studentů i rodičů – kteří společně sdílejí stejnou vášeň pro hry. Nové počítače mají hráčům poskytnout kombinaci moderního vzhledu a vysokého výkonu bez zbytečných výstředností a ozdob. Každá součást nových počítačů Lenovo Legion je proto navržena s ohledem na maximální celkový výkon zařízení. Díky tomu si poradí s jakoukoliv hrou či pracovní zátěží a zároveň zvládnou i požadavky profesionálů na elegantní vzhled.

Z kanceláře do obývacího pokoje – notebooky Lenovo Legion Y730 a Y530

Nejnovější notebooky Lenovo Legion jsou navrženy pro hráče, kteří často a rádi cestují nalehko. Modely Legion Y730 a Y530 dokáží v jednom elegantním zařízení bez problémů spojit pracovní i herní povinnosti. Jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku a mohou se pochlubit mimořádně tenkým ohraničením kolem Full HD IPS displeje. Lenovo Legion Y530 je navíc se svou temně černou barvou a jemnou povrchovou texturou ještě stylovější.

Se svým tenčím, lehčím a elegantnějším tělem jsou Lenovo Legion Y730 a Y530 ideální pro všechny uživatele, kteří se chtějí soustředit na hru dokonce i mezi lidmi, aniž by jejich notebook svým vzhledem přitahoval nežádoucí pozornost okolí. A v batohu Lenovo Y Gaming Armored Backpack s odděleným prostorem pro notebook zůstane vaše zařízení vždy chráněné.

Zvládněte napjaté situace s chladnou hlavou

Důraz na přenositelnost nemusí nutně znamenat vystouplé větráky nebo špatné chlazení. Lenovo otestovalo nespočet způsobů pro lepší chlazení a vybavilo nové notebooky Legion dvouproudovým větracím systémem s přídavnými bočními ventilátory a větráky s vylepšenými lopatkami. Tato kombinace zlepšuje průchod vzduchu o 16 procent, snižuje teplotu systému o 10 procent v porovnání s dřívějškem a umožňuje efektivnější chlazení a tichý chod.

Ponořte se do skvělého obrazu a zvuku

Pro zvládnutí i těch nejnáročnějších her jsou oba notebooky vybaveny grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, nejnovějšími procesory Intel Core i7 8. generace a operačním systémem Windows 10. Klávesnice jsou navrženy pro odezvu rychlejší než 1ms, což dává hráčům výhodu při vypjatých herních soubojích. Volitelný 144Hz Full HD IPS displej nenabízí jen rychlejší obnovovací frekvenci pro lepší obraz a maximální ostrost, ale také tenčí rámečky a jasnější, 300 nitový obraz pro ty nejjasnější detaily. Lenovo Legion Y730 je také první herní notebook na světě se zvukovým systémem Dolby Atmos Speaker System, který přináší mimořádný zvukový zážitek prostřednictvím speciálně navržených reproduktorů Dolby nebo prostřednictvím sluchátek. Výsledkem je dechberoucí audio, které se kolem vás bez problémů šíří a naprosto vás vtáhne do děje. Notebook Lenovo Legion Y530 pak disponuje nativní podporou technologie Dolby Audio, která umožňuje hlasitý a jasný zvuk.

Lenovo Legion Y530 je notebookem střední třídy, zatímco high-endový notebook Y730 nabízí 17palcový nebo 15palcový displej a volitelnou 16GB operační paměť CORSAIR DDR4 s možností přetaktování. Lenovo Legion Y730 je také prvním herním laptopem na světě s podsvícením systému a klávesnicí CORSAIR iCUE RGB. Klávesnice je vybavena šesti speciálními makro klávesami pro přizpůsobení více než 16 milionů barevných kombinací.

Snadná přenositelnost – Lenovo Legion C730 a C530

Lenovo Legion C730 a C530 jsou ideální volbou pro vášnivé hráče, kteří potřebují lehký počítač v malém provedení a zároveň chtějí využít výhody stolního počítače. Nové modely mají podobu 19litrové kostky s temně černým šasi. Díky tomu jsou kompaktnější a lehčí než kdy předtím, a tak si hráči mohou vytvořit to pravé herní doupě prakticky kdekoliv.

Všechny barvy duhy

S praktickým integrovaným horním držadlem je možné počítač kdykoliv přesunout z vašeho bytu třeba k přátelům na pořádnou herní akci. Průhledný horní panel umožňuje nahlédnout přímo do srdce zařízení. Aby byl tento pohled ještě více zábavný, můžete si vybrat volitelné RGB podsvícení s okouzlující hrou barev u modelu C730 nebo jednoduché červené LED podsvícení u modelu C530. Podsvícení je u obou modelů možné snadno nastavit v aplikaci Lenovo Vantage.

Malý ale silný

Nenechte se oklamat jejich malým tělem. Lenovo Legion C530 je perfektní herní počítač s operačním systémem Windows 10 a velice příznivou cenou, zatímco model C730 přináší ještě o třídu lepší vlastnosti. Lenovo Legion C730 může být vybaven grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060, nejnovějšími procesory Intel Core i7 osmé generace a volitelnou 32GB operační pamětí CORSAIR DDR4 s možností přetaktování. Díky této výbavě a podpoře virtuální reality je tenhle malý stroj vždy připraven na pořádnou herní akci. Zvuk Dolby Atmos u modelů Lenovo Legion C730 a C530 ještě vylepší herní zážitek a vtáhne hráče do hry s perfektním vykreslením každého zapraskání či exploze.

Nové stolní počítače v provedení cube přichází také s dvouproudovým větracím systémem pro lepší chlazení a ničím nerušenou hru.

Stroje plné výkonu – Lenovo Legion T730 a T530

Lenovo Legion T730 a T530 se stanou ústředním bodem veškerých her ve vaší domácnosti. Legion T530 přináší odlehčený design 28litrového šasi v temně černé barvě a stejnou povrchovou úpravu jako notebook Y530. Zatímco Lenovo Legion T530 osvětluje červené podsvícení pod tepelnou ventilací, Lenovo Legion T730 má kompletní vnější a vnitřní RGB systém podsvícení skrytý pod průhledným bočním panelem.

Snadné přetaktování

Nové modely jsou kromě podpory virtuální reality a operačního systému Windows 10 vybaveny až grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 a procesory Intel Core i7 osmé generace. Lenovo Legion T730 navíc přináší volitelnou přetaktovatelnou 32GB operační paměť DDR4 CORSAIR VENGEANCE a až dvě rychlá 512GB PCIe RAID 0 SSD úložiště nebo 2TB SATA HDD disk. Tato kombinace umožní hráčům dostat z jejich nové herní mašiny dostatečný výkon i pro ty nejnáročnější hry.

Nové stolní počítače Lenovo Legion také disponují zvukovým systémem Dolby Atmos, díky kterému doslova uslyšíte každý krok vašeho nepřítele. A když se hra pořádně rozjede, ocení uživatelé volitelné tekuté chlazení Asetek, přinášející spolehlivý a tichý odvod tepla, vyšší stabilitu počítače při vysokém výkonu a lepší hratelnost. Nové modely umožní hráčům také streamovat videa skrz oblíbené online platformy až v kvalitě 4K s vysokou frekvencí snímkování.

Odhoďte nářadí

Nové modely je navíc možné kdykoliv v budoucnu snadno vylepšit. Jednoduchým stisknutím tlačítka můžete v počítači vyladit nebo zcela vyměnit grafickou kartu nebo paměť bez nutnosti použít baterku nebo nářadí.

Příslušenství pro maximální herní zážitek

Pro to nejlepší herní nastavení mohou hráči spojit nové stolní počítače Lenovo Legion také s herním monitorem, kvalitními sluchátky nebo klávesnicí a herní myší.

Nejpopulárnější

To Top