IT

KYOCERA vyhlášena nejspolehlivější značkou pro barevné kopírky

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, byla opět oceněna jako leader ve svém oboru díky vyhlášení Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI), která vybrala Kyoceru jako nejspolehlivější produktovou značku pro barevné multifunkční kopírky.

Soutěž, která trvá tři roky a je navržena tak, aby vyhodnotila vývoj, design a výrobu kopírovacích multifunkčních zařízení, byla slavnostně zahájena právě letos. V laboratořích BLI se provádí podrobné testování, které analyzuje klíčové faktory, jako je provoz i poruchy produktu, které rozhodují o vítězi.

Všechna testovaná tisková zařízení KYOCERA si vedla výborně a dosáhla maximální hodnoty 10 bodů z možných 10 pro kvalitu barev, rychlost tisku a nízké náklady. Výsledky vyzdvihují spolehlivost výrobků v řadě aspektů a dokazují tak, že všechny výrobky značky jsou schopny obstát v dlouhodobém testu a v jeho průběhu kontinuálně přinášet výsledky ve vysoké kvalitě.

 

„Všechny barevné kopírky společnosti KYOCERA prokázaly vynikající spolehlivost a každé zařízení zaznamenalo 10 bodů z 10,“ poznamenal George Mikolay, zástupce ředitele společnosti Keypoint Intelligence – Buyers Lab. „Produkty nevyžadují servisní zásahy a jsou navrženy tak, aby uživatelé byli produktivní „.

 

Marcel Ebbenhorst, vedoucí oddělení marketingu hardwarových produktů společnosti KYOCERA Document Solutions Europe, se domnívá, že „ocenění BLI dokazuje naši úlohu skutečných leaderů v oboru barevných multifunkčních kopírek. Uznává naši poctivou práci a odhodlání nabídnout našim partnerům i našim klientům ty nejlepší produkty na trhu.“

 

Multifunkce TASKalfa 9002i byla vybrána jako nejlepší MFP 90-ppm

BLI ohodnotila multifunkci KYOCERA TASKalfa 9002i známkou „Vynikající“ v rámci ocenění „Summer Pick Awards“ za vysoce kvalitní tisk při rychlostech tisku do 90 stran za minutu.

Tento model, který byl uveden na trh v květnu 2018, doplňuje sortiment společnosti KYOCERA přidáním monochromatického zařízení A3 MFP pro velkoobjemový tisk. TASKalfa 9002i je nejpopulárnější ve školství, veřejném sektoru, v reprografických studiích a dalších oblastech, kde je rozhodující spolehlivost, rychlost a nízké náklady.

„KYOCERA TASKalfa 9002i je špičkovou multifunkcí, ze které můžou středně velké a velké podniky jen profitovat,“ řekl Mikolay. „Vynikající spolehlivost a vysoká kvalita spojená s velkým množstvím funkcí a bezproblémovou integrací s různými řešeními zvyšujícími produktivitu, úsporu nákladů a zabezpečení prostřednictvím otevřené platformy HyPAS posouvají tuto multifunkci na přední příčky ve svém segmentu.“

Nejpopulárnější

To Top