Hry

Křeslo pro hráče Nitro 880

Každý hráč počítačových her potvrdí, že pohodlí při hraní je důležité. Dlouhé souboje a nekonečné hry si vyžádají fyzickou námahu a značné úsilí. Každý hráč by měl myslet i na své tělo a pohodlí. Nejdůležitější je ochránit páteř a zajistit její správné držení. Důležitým rozhodnutím je investice do kvalitního křesla s ergonomickým polstrováním.

Hráčské křeslo Genesis Nitro 880 poskytuje maximum pohodlí všem hráčům her a to i těm, kdo mají na své vybavení ty nejvyšší požadavky. Genesis Nitro 880 završuje produktovou řadu hráčských křesel této značky. Aktuálně je v nabídce pět modelů v různých barevných kombinacích.

 

Odolnost

Konstrukce křesla Genesis Nitro 880 je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a dalších materiálů, které zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Použití kvalitního pístu třídy 4 zvyšuje nosnost křesla až na 150 kg.

 

Nespočetné množství funkcí

Křeslo Nitro 880 se vyznačuje kombinací vysokého pohodlí s mnoha funkcemi. Výšku sedáku od podlahy lze nastavit v rozmezí 45 až 54 cm, stejně tak je možné libovolně nastavovat  3D opěrky loktů. Křeslo umožňuje také oblíbené houpání a polohu opěradla lze individuálně nastavit v rozsahu až do 180°. Na křeslo si může hráč tedy doslova lehnout…

Nejpopulárnější

To Top