Domov

Kompletní profesionální balení HTC Vive Pro představeno

HTC Vive představilo kompletní sadu profesionální virtuální reality HTC Vive Pro 2.0 Kit, určené především pro použití ve firemní sféře. Sada nabídne nejen vylepšené rozlišení, audio a bezkonkurenční pohodlí, ale také rozšířenou oblast sledování pohybu a zjednodušené nasazení ve firemním prostředí.

To ocení nejen vývojáři, ale i korporátní zákazníci. Společnosti Airbus, Volkswagen Group a Raymond Corporation již dnes využívají HTC Vive pro simulace a výcvik zaměstnanců. Navíc HTC Vive představilo i balíček Vive Enterprise Advantage, který profesionálním zákazníkům zajistí dvouletou záruku, dedikovanou zákaznickou podporu, rychlejší servis a pokročilé nástroje pro správu zařízení.

Sadu HTC Vive Pro se dvěma základnovými stanicemi a ovladači si mohou zákazníci již nyní objednat na stránkách enterprise.vive.com za cenu 35 599 Kč (1 399 €) a bude dostupná i v obchodě Alza. Cena balíčku Vive Enterprise Advantage je 185 €.

Výhody pro profesionály

HTC Vive Pro je nejucelenější řešení virtuální reality pro ty, kteří se VR profesionálně věnují, nebo ji využívají v podnikání. Zvýšené rozlišení headsetu posiluje intenzitu VR zážitků, zlepšuje čitelnost textů a umožňuje prezentovat ještě přesvědčivější grafiku. Navíc je HTC Vive Pro opatřen integrovanými sluchátky a vestavěným výkonným zesilovačem. Ještě více tak prohlubuje pocit skutečné přítomnosti ve virtuálním prostředí a spolu s aktivním potlačením okolního hluku zajišťuje bohatší zvuk, který je neocenitelný především při veřejných prezentacích. Uživatelé ocení i zdokonalenou ergonomii a vyvážení, díky kterému je headset pohodlný i při dlouhé práci ve VR.

Součástí sady jsou kromě headsetu i dvě základnové stanice standardu SteamVR tracking 2.0 a kompatibilní ovladače, které umožní plné využití prostoru až 6 x 6 m. Možnost připojit čtyři základnové stanice pak rozšiřuje tuto plochu až na 10 x 10 m, čímž se otevírají dveře budování opravdu rozsáhlých virtuálních zážitků. Samostatné základnové stanice budou k dispozici později stejně jako aktualizace, která umožní jejich dodatečné připojení.

Program Enterprise Advantage

Profesionálním zákazníkům je určen i balíček Vive Enterprise Advantage, kterým mohou zajistit, že ze své investice do VR vytěží maximum. Obsahuje komerční licenci, prodloužení záruky na dva roky a dedikované centrum podpory se zákaznickou linkou, emailem i online chatem. Další výhodou jsou pak pohodlné profesionální nástroje pro bezpečnou správu instalací HTC Vive Pro i jejich aktualizace.

„Profesionální využití VR je čím dál častější nejen při výcviku a simulacích, ale také v oblasti architektury a designu. HTC Vive přináší společnostem nové možnosti interní spolupráce i komunikace se zákazníky,“ řekl Hervé Fontaine, viceprezident obchodního rozvoje a firemního segmentu HTC Vive pro Evropu. „Přinášíme na trh prémiovou virtuální realitu s vysokým rozlišením displejů, skvělým audiem, špičkovou ergonomií a rozsáhlejším sledováním pohybu. Vive Pro je řešením pro společnosti vyžadující virtuální realitu prvotřídní kvality, kterou lze snadno integrovat ve firemním prostředí.“

Nejpopulárnější

To Top