IT

Kingston Digital představuje nové microSD karty High Endurance

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash pamětí a pobočkou společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes představila svoji novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Tato karta je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery.

Aplikace, které vyžadují intenzivní zápis dat, jsou kriticky závislé na vysoké úrovni spolehlivosti a výkonu paměťového média. MicroSD karta Kingston High Endurance má velkou životnost, vysokou úložnou kapacitu a zvýšenou odolnost, čímž splňuje specifické požadavky pro videozáznam z domácích nebo automobilových kamer. Pojme až 20 000 hodin1 plynulého videozáznamu v rozlišení Full HD 1080p, aby bylo možné spolehlivě zachytit vše, co se děje doma nebo na silnici.

MicroSD karty High Endurance Kingston zkonstruoval a otestoval k použití v náročných podmínkách a jsou dostatečně odolné, aby ochránily data před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením2. Jsou proto spolehlivým řešením pro dlouhodobé ukládání důležitých okamžiků bez rizika ohrožení nebo ztráty dat.

„Záběry zachycené domácími bezpečnostními systémy a automobilovými kamerami mohou být neuvěřitelně cenné. Uživatelé potřebují jistotu, že jejich paměťové karty se vyrábějí tak, aby vydržely extrémní podmínky a zároveň poskytovaly stabilní paměťové řešení k ukládání důležitých záznamů, když to majitelé nejvíce potřebují,“ říká Tiago Gomes, obchodní manažer flash produktů Kingston pro region EMEA. „Bezpečnostní kamery se stávají stále běžnější součástí vybavení aut i domácností. Uvedením nové výkonné microSD karty High Endurance dokážeme uspokojit stále rostoucí poptávku po bezproblémovém nahrávání mnohahodinového videozáznamu.“ MicroSD karty Kingston High Endurance jsou k dispozici s kapacitami 32 GB, 64 GB a 128 GB a nabízejí dvouletou zárukou.

Nejpopulárnější

To Top