Domov

K televizi pračka navíc

Samsung přichází s horkou letní nabídkou a nabízí výhodně kombinaci svých dvou prémiových technologií QLED a QuickDrive. Užít si dokonalý obraz díky 100% objemu barev a vyprat prádlo za poloviční čas bez kompromisů nebylo ještě nikdy jednodušší. K nákupu QLED televizoru dostanete jako bonus vybraný model pračky Samsung QuickDrive. Ušetřit tak můžete až 22 990 Kč. Nabídka platí pro QLED TV Q7 65 palců a vyšší modelové řady 2018 u vybraných prodejců do 26. srpna 2018.

 

 

QLED TV

QLED televizory patří mezi to nejlepší, co se dá dnes na trhu s televizory koupit. Dokonalé zobrazení barev, výjimečný design nebo One Connect Box, ke kterému z TV vede jen jeden kabel. To je jen zlomek z toho, co QLED TV nabízí.

·         100% objem barev: Díky technologii Quantum Dot Samsung jako jediný dosáhl toho, že QLED televizory dokážou zobrazit miliardu tónů se 100% objemem barev.

·         One Invisible Connection: Nepotřebujete několik různých kabelů, které by mohly narušit styl vašeho interiéru. Stačí vám skutečně jediný. Jeden téměř neviditelný kabel v sobě totiž obsahuje i napájení. Obývací pokoj si tak můžete zařídit přesně podle svých představ bez nutnosti zavádění dalších kabelů.

·         Režim Ambient Mode: S novým režimem Ambient Mode zdokonalíte vzhled svého obývacího pokoje. Na televizoru si díky němu můžete zobrazit různý obsah od praktických informací přes vlastní fotografie až po pozadí, které ladí s okolní stěnou. Stejně tak lze přehrávat vámi zvolenou hudbu. Především vás však na čisté stěně už nebude rušit černá obrazovka.

 

Pračka QuickDrive

Nová pračka Samsung QuickDrive zkracuje čas praní až o 50 % a šetří až 20 % energie, přitom však nijak nesnižuje kvalitu praní. Plnou náplň bavlněného prádla tak lze vyprat již za 60 minut bez toho, aniž by se zvýšila spotřeba energie či vody. Unikátní konstrukce bubnu Q-Drum umožňuje nezávislé otáčení bubnu a zadní stěny pračky, takže se oblečení v pračce pohybuje efektivněji a praní je tak rychlejší, účinnější a šetrnější ke tkanině. A navíc nabízí řadu dalších skvělých vychytávek, které praní prádla dělají lepším a efektivnějším.

·         AddWash: Zapomněli jste přidat do pračky kus oblečení? Funkce AddWash umožňuje pomocí chytrých dvířek jednoduše přidat prádlo i po spuštění pracího cyklu. Také můžete přidat například ručně prané oblečení, které chcete vymáchat nebo odstředit.

·         Bubble Soak: Stačí stisk jediného tlačítka a funkce Bubble Soak vám pomůže odstranit i ty nejodolnější skvrny. Oblečení je při jejím použití důkladně namočeno do aktivní pěny, která skvrny uvolní a pomůže k jejich snazšímu odstranění.

·         Eco Bubble: Technologie Eco Bubble zajišťuje mimořádně výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii.

Nejpopulárnější

To Top