Mobil

InvisibleShield už má skla pro Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+

Společnost InvisibleShield představila Glass Curve Elite pro telefony Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+. Díky vrstvě absorbující otřesy nově vyvinuté naší společností je Glass Curve Elite nejsilnější zakřivenou skleněnou ochranou obrazovky od společnosti InvisibleShield a poskytuje zákazníkům ochranu proti nárazům a poškrábání telefonů všech tvarů.

Sklo Glass Curve Elite, které nabízí speciální design pro ochranu detailů zakřivených obrazovek, představuje celoplošné nalepovací řešení s vysokou citlivostí na dotyk schopné reagovat na každé poklepání a potažení.  Ochrana pomocí skla přilepeného od okraje k okraji zajišťuje nižší pravděpodobnost, že se vzduch dostane mezi obrazovku a její ochranu, a zajišťuje tak lepší uživatelský zážitek na dotykovém displeji. Pečlivě zakřivené hrany umožňují přesné usazení skla i při používání pouzdra, přičemž absorpční vrstva poskytuje vynikající ochranu proti nárazům.

„Glass Curve Elite zcela mění očekávání v případě zakřivených obrazovek,“ uvedl Kevin Fay, senior manager – international product management ve společnosti ZAGG. „Celoplošné nalepovací sklo Glass Curve Elite nabízí jistotu, že telefon je chráněn, aniž by se snížily dotykové vlastnosti obrazovky.“

Glass Curve Elite od společnosti InvisibleShield zajišťuje, že povrch je dlouhodobě odolný proti šmouhám, zabraňuje hromadění otisků prstů a uchovává obrazovky bez nečistot. Složení tohoto prémiového tvrzeného skla nabízí 100% jasnost obrazu, takže si uživatel ani neuvědomí, že má na svém telefonu ochranu, dokud ji nebude potřebovat. Patentovaná ouška EZ Apply zajišťují bezproblémovou aplikaci bez bublin.

S více než 165 miliony produktů prodaných po celém světě je InvisibleShield nejlépe prodávaným průmyslovým standardem pro ochranu obrazovky a nejdůvěryhodnější značkou ve svém oboru.

 

Nejpopulárnější

To Top