IT

IFA 2019: Podzimní novinky Lenovo

Společnost Lenovo si ze segmentu monitorů, tabletů, AiO i notebooků připravila řadu novinek. Návštěvníci jednoho z největších technologických veletrhů IFA si je budou moci prohlédnout přímo na místě a vyzkoušet si chytré funkce produktů pro rok 2019.

 

IdeaPady: dostupné a snadno přenosné

Pokud hledáte lehký, tenký a spolehlivý 13“ notebook, který nestojí astronomickou částku, Lenovo pro vás má dva nové IdeaPady s až 10. generací procesorů Intel. U obou je možné rozšířit operační paměť až na 16GB DDR4 a jsou vybaveny až NVIDIA® GeForce® MX250 grafickou kartou.

Ultra tenký Lenovo IdeaPad S540 má celohliníkové šasi a volitelný QHD displej. Dále je vybaven funkcí RapidCharge3 a hlasovými asistentkami Alexou a Cortanou4. Notebook je poháněn až 10. generací procesorů Intel Core i7 nebo AMD Ryzen 7.

All in One do domácnosti

Inspirován přírodními prvky, Lenovo IdeaCenter A540 je nové stylové AiO s vysokým rozlišením a možností vybrat si ze dvou velikostí (24 nebo 27 palců). Chytrý podstavec vám nabije telefon, a to i když je počítač vypnutý. Součástí monitoru je integrovaná webkamera, která je zabezpečena odsuvnou krytkou TrueBlock Privacy.

Větší verze přichází s až 9. generací procesorů Intel Core i7, grafikou AMD Radeon™ RX560 a QHD rozlišením. Dotykový displej je volitelný pro obě verze.

 

Alternativa k tradičním OS

Pro ty, kteří hledají alternativu k Windows či Mac OS, Lenovo připravilo uživatelsky přívětivé Chromebooky C340 a S340. V obou případech se jedná o zařízení 2v1, které lehce spárujete se svým Android mobilem nebo tabletem.

Lenovo Chromebook C340 je tenký notebook, který přichází v 11 a 15 palcové verzi. Dotykový displej snadno otočíte o 360° a na výběr máte ze dvou barev. Ve větší verzi je i numerická klávesnice, volitelné podsvícení obrazovky a až 128GB SSD disk.

Chromebook S340 je dostupný se 14 palcovým FHD dotykovým displejem a váží jen 1,4 kg. Navíc dostanete zabudovaný antivir a výdrž baterie až 10 hodin5.

 

Monitory Lenovo

Lenovo L28u je nový 28 palcový monitor pro širokou veřejnost. Disponuje 4K rozlišením, IPS panelem, širokými pozorovacími úhly a super tenkými rámečky. Monitor má podporu funkce AMD Radeon FreeSync6, která eliminuje trhání a sekání obrazu. Obrazovka má navíc certifikát TÜV® Rhineland Eye Comfort, který ručí za minimalizování odlesků a šetrnost k vašim očím. Můžete tedy monitor naklonit přesně tak, jak vám to vyhovuje.

 Lenovo nezapomíná ani na hráčskou komunitu a přináší jim monitor odpovídající jejich potřebám.  Lenovo G34w má 34 palců v panoramatickém poměru 21:9 s prohnutím 1500R. To vše v WQHD rozlišení.

 

Další generace rodinných tabletů

Lenovo Tab M7 a M8 jsou druhá generace Android tabletů pro širokou veřejnost. V nabídce jsou varianty s Wi-Fi a LTE připojením. Navzdory nižší ceně tablety působí prémiovým dojmem díky celo kovovému krytu. Navíc s dětským módem je možné vytvořit vašim nejmenším separátní účet, který je uzpůsoben jejich potřebám.

Oba tablety mají certifikaci TÜV Rheinland s redukcí škodlivého modrého světla.

 

  • IdeaPad S540 bude dostupný v prosinci
  • IdeaCenter A540 bude dostupný v září
  • Lenovo L28u bude dostupný v říjnu
  • Dostupnost Lenovo Chromebook C340 bude upřesněna
  • Dostupnost Lenovo Chromebook S340 bude upřesněna
  • Lenovo G34w bude dostupný v únoru 2020
  • Lenovo Tab M7 bude dostupný v říjnu
  • Lenovo Tab M8 bude dostupný v říjnu

Nejpopulárnější

To Top