Mobil

Huawei Mate RS Porsche Design se dvěma čtečkami otisků

Huawei v Paříži kromě nových vlajkových modelů Huawei P20 Pro a Huawei P20 představila také mimořádně sofistikovaný a výkonný smartphone Huawei Mate RS Porsche Design, který obstojí i u nejnáročnějších uživatelů. Díky dvěma čtečkám otisků prstů, procesoru s umělou inteligencí a trojitému fotoaparátu Leica posouvá svět mobilních technologií o několik kroků kupředu.

Obě značky při společném vývoji smartphonu usilovaly o vytvoření zařízení, které zaujme jedinečným vzhledem, ale zároveň zůstane dokonale funkční. Prémiový Mate RS má zaoblený šestipalcový OLED displej s 2K rozlišením a na první pohled upoutá pozornost elegantním skleněným tělem. Neméně atraktivní je také dokonale symetrické a zároveň minimalistické zpracování smartphonu.

Nadčasové černé provedení zajišťuje hladký přechod mezi displejem a rámečkem telefonu a odkazuje na purismus a neokázalý design, který je poznávacím znamením společnosti Porsche Design.

Huawei Mate RS Porsche Design byl stvořen s důrazem na maximální přesnost – každá jeho součástka je ze zcela konkrétního důvodu umístěna právě tam, kde je, aby si uživatel odnesl ten nejlepší dojem z funkční i estetické stránky smartphonu. Důležitý je také mimořádný výkon telefonu, který se ostatně promítá také do názvu modelu, kdy písmena RS odkazují k automobilovým závodům.

Smartphone jako první na světě disponuje dvěma čtečkami otisků prstů – jednou na přední a druhou na zadní straně.  Snímač, který je součástí displeje, zajišťuje uživateli maximální pohodlí při odemykání a zamykání telefonu.

Trojitý fotoaparát Leica s 40Mpx RGB senzorem doplňuje technologie Master AI, která během focení využívá umělou inteligenci. Tato kombinace zajišťuje perfektní fotky pro všechny, kteří si chtějí navždy zaznamenat výjimečné momenty. Pětinásobný hybridní zoom a unikátní funkce stabilizace obrazu řízená umělou inteligencí zvyšuje jas fotek, zabezpečuje dokonalé vykreslení detailů i redukci nežádoucího šumu.

Mate RS Porsche Design je prvním smartphonem ze stáje Huawei, který podporuje pohodlné bezdrátové nabíjení. Chytrý software ve spolupráci s procesorem Kirin 970 a umělou inteligencí automaticky přizpůsobuje výkon telefonu jeho aktuálnímu využití. Smartphone navíc neustále absorbuje nové informace, učí se předvídat potřeby a porozumět jim, aby byl dokonalým kapesním asistentem.

Huawei Mate RS Porsche Design patří mezi nejluxusnější smartphony na trhu, a tak jeho majitelé jistě uvítají, že je zařízení odolné vůči vodě (testování proběhlo v metrové hloubce a trvalo 30 minut) a prachu. Stupeň krytí IP67 tak zajišťuje, že déšť ani trocha nečistot správné fungování smartphonu nijak neohrozí.

Každý Huawei Mate RS Porsche Design je dodáván s luxusním koženým pouzdrem, které zrcadlí životní styl náročné cílové skupiny. Pouzdra jsou k dostání v různých texturách i barevných provedeních, mezi nimiž nechybí nestárnoucí černá i provokativní červená varianta. Smartphone Huawei Mate RS Porsche Design bude v České republice dostupný pouze ve značkových obchodech Porsche Design.

Nejpopulárnější

To Top