Hry

HP Pavilion Gaming: nové herní notebooky, počítače a monitory

HP Inc. představilo HP Pavilion Gaming, novou řadu notebooků, stolních počítačů a monitorů navržených pro běžné herní nadšence. Gaming je jedním z nejrychleji rostoucích segmentů na trhu s počítači, na celém světě najdeme více než 1 miliardu hráčů. Obyčejní příležitostní hráči přitom představují 62 % z nich. Zatímco řada OMEN od HP je určena pro výkonnostní hráče, nové portfolio HP Pavilion cílí na různorodé potřeby běžnějších uživatelů, kteří zároveň rádi hrají hry a často využívají jedno zařízení pro všechny činnosti.

„HP se snaží hráčům naslouchat a pochopit jejich potřeby, aby sestavilo ten nejlepší herní ekosystém pokrývající všechny segmenty trhu,“ řekla Anne-Sophie Hadberg, ředitelka pro consumer PC, HP Inc. EMEA. „S řadou HP Pavilion Gaming dostanou příležitostní hráči to nejlepší z obou světů – výkonné herní stroje s odvážným designem, které jsou zároveň dostatečně všestranné, aby bez problémů splnily i ostatní každodenní úkoly.“

HP Pavilion Gaming Laptop 15: Hrajte a tvořte stylově i na cestách

HP Pavilion Gaming Laptop 15 spojuje výhody dobře přenosného notebooku s výkonným hardwarem pro hraní her, tvorbu obsahu a produktivní práci. Nechybí mu tedy rychlá a velká úložiště, rychlá Wi-Fi, vylepšený zvuk a výkonné chlazení v podobě dvojice větráčků s výdechy v zadních rozích laptopu, které zlepšují proudění vzduchu a snižují zahřívání.

 

Detaily produktu:

·         Silná herní mašina: Nadstandardní výkon dokáže zajistit až 8. generace šestijádrových mobilních procesorů Intel® Core™ i7+ v sérii H3 nebo 8. generace standardních čtyřjádrových mobilních procesorů Intel® Core™ i7 v sérii U4, které zastanou řadu pracovních úkolů, než se uživatel rozhodne pustit do hraní. Ukládání her, filmů a obrázků nebude problém díky vybraným kombinacím úložišť v podobě až 2TB5 HDD, až 256GB PCIe® NVMe™ SSD5, duálním řešením s až 256GB PCIe® NVMe™ SSD a 1TB HDD5 nebo 128GB PCIe® NVMe™ SSD a 2TB HDD5, nebo konfiguracím s až 1TB5 HDD spárovaným s 16GB paměťovým modulem Intel® Optane™6 pro rychlejší ukládání. Vynikající grafický výkon pak obstará výběr grafických čipů s nejvyšší variantou v podobě NVIDIA® GeForce® GTX 1060 s podporou MAX-Q.

·         Skvělý obraz i zvuk: displeje s úzkými rámečky a 15,6palcovou úhlopříčkou se nabízejí ve variantách 144 Hz7 1080p, 60 Hz7 1080p a 60 Hz7 4K.8 Ani zvuk se nenechá zahanbit díky na míru vyladěným duálním reproduktorům B&O Play s technologií HP Audio Boost umístěným nad klávesnicí.

·         Bleskurychlá konektivita: Rychlá Wi-Fi s 2×2 anténou u všech konfigurací a volitelná varianta podporující přenosové rychlosti v řádech gigabitů9 poskytují průchodnost potřebnou pro hraní online, plynulé streamování multimediálního obsahu nebo přenos velkých souborů.

·         Odvážný design: Konfigurace s výkonnými procesory Intel® Core™ i+ v sérii H3 mají základnu klávesnice z broušeného hliníku a jsou k dostání ve dvou různých barevných variantách podsvícení. Černou verzi lze objednat s podsvícenou klávesnicí v zelené nebo bílé barvě, se kterou jsou sladěny i ikonky portů.

 

Stolní počítače HP Pavilion Gaming 690 a 790: Spolehlivý výkon a všestrannost v odvážném balení za příznivou cenu

Stolní počítače HP Pavilion Gaming utáhnou i ty nejnovější herní tituly a zároveň mohou nabídnout spolehlivý výkon za skvělou cenu. Řadu prvků mají oba modely společnou, včetně jedinečného designu s černým broušeným povrchem a zeleným LED proužkem na přední hraně, který ladí s ikonkami portů.

 

Maximální flexibilitu co do kapacity a výpočetního výkonu umožnila řada variant úložišť včetně až 3TB5 HDD, až 512GB PCIe® NVMe™ SSD5 nebo duálního řešení s až 512GB SSD a 3TB5 HDD, nebo až 3TB5 HDD s pamětí Intel® Optane™6 pro rychlejší ukládání. Obě verze přináší skvělý poslechový zážitek díky podpoře prostorového zvuku 5.1 a technologie HP Audio Stream umí spárovat mobilní zařízení k PC přes Bluetooth, takže lze bez problémů pouštět hudbu přes reproduktory počítače. Pro co nejsnazší přístup k bohaté portové výbavě jsou základní vstupní i výstupní konektory umístěny na přední straně skříně včetně USB Typu A, USB Type-C™, audio portů a čtečky karet, vzadu je potom kombinace USB Typu A, audio a video portů. Zákazníci si mohou zvolit i konfiguraci s optickou mechanikou pro instalaci a hraní her, které nastřádali v minulosti, nebo přehrávání filmů z DVD nosičů.

 

HP Pavilion Gaming 690 má menší rozměry. Jedná se o optimalizované zařízení pro domácí herní fanoušky, kteří hledají líbivý, ale zároveň kompaktní stroj, který se všude vejde:

·         Optimální výkon: Všestrannost pro hráče i tvůrčí uživatele zaručí až šestijádrové procesory Intel® Core™ i7+ osmé generace3, 4 nebo až druhá generace procesorů AMD Ryzen™10 s podporou až 16GB DDR4 RAM paměti pro vícero aplikací spuštěných i během hraní.

·         Zážitek ze hry: Pusťte se po hlavě do nejnovějších herních titulů v doporučeném nastavení pro ten nejlepší požitek ze hry díky nabídce grafických karet až po NVIDIA® GeForce® GTX 1060 nebo AMD Radeon™ RX 580.

·         Možnost dalšího vylepšování: Model 690 si poradí i s grafickou kartou s polovičním profilem, až třemi úložišti11 a podporuje dva DIMM12.

 

HP Pavilion Gaming 790 je větší a výkonnější model s výbornou škálovatelností:

·         Maximální výkon a paměť: S až šestijádrovými procesory Intel® Core™ i7+ osmé generace3, 4 se mohou uživatelé spolehnout na hrubou výpočetní sílu potřebnou pro kreativní multitasking i hraní nejnovějších her, 64GB DDR4 RAM potom kreativcům umožní bezproblémové použití aplikací náročných na operační paměť.

·         Působivá grafika: Výběr grafických karet až po NVIDIA® GeForce® GTX 1080 nebo AMD Radeon™ RX 580 umožní uživatelům hrát i ty graficky nejnáročnější herní tituly současnosti.

·         Nacpěte ho k prasknutí: Tento nový model lze vybavit grafickými kartami s plným profilem, až čtyřmi úložišti11 a čtyřmi DIMM12 pro ještě větší výkon.

 

Monitor HP Pavilion Gaming 32 HDR11: Ideální propojení všestrannosti a výkonu

Monitor HP Pavilion Gaming 32 HDR13 přinese skvělý vizuální zážitek při hraní her, tvorbě uměleckých projektů nebo zábavě všeho druhu. Kombinace technologie HDR13 s vysokou obnovovací frekvencí a technologiemi jako Radeon™ FreeSync™14 pomůže při spojení s grafikou AMD Radeon™ minimalizovat sekání a deformace obrazu. To vše na ploše s 32palcovou úhlopříčkou pro pohlcující zážitek z hraní.

 

Detaily produktu:

·         Dokonalé zobrazení: Monitor s certifikací VESA DisplayHDR™ 60015, s maximálním jasem 600 nitů a kontrastním poměrem 6000:116 a 95% pokrytím barevného prostoru DCI-P317, zaručí živější obraz jak při hraní, tak při sledování filmů kompatibilních s HDR11, to vše na 32palcovém displeji s rozlišením Quad HD18 (2560×1440).

·         Plynulý obraz: Zažijte plynulé hraní her s minimálním přerušováním nebo trháním obrazu díky synchronizaci GPU s monitorem prostřednictvím technologie Radeon™ FreeSync™14. Uživatele, kteří se dostávají do situací, ve kterých záleží na každém snímku, potěší 75Hz obnovovací frekvence7 a 5ms odezva7 oproti tradičním 60hz panelům.

·         Multifunkční pomocník: Rychlé a jednoduché propojení s oblíbeným příslušenstvím umožňují dva porty USB Typu A, DisplayPort a audio výstup spolu s dvěma porty HDMI pro připojení herních konzolí, díky kterým si hráči užijí monitor i na více platformách.

 

Cena a dostupnost HP Pavilion Gaming19

·         HP Pavilion Gaming Laptop 15 bude v České republice dostupný od června za cenu začínající na 22 990 Kč.

·         HP Pavilion Gaming 690 bude v České republice dostupný od června za cenu začínající na 16 990 Kč.

·         HP Pavilion Gaming 790 bude v České republice dostupný od června za cenu začínající na 22 490 Kč.

·         Monitor HP Pavilion Gaming 32 HDR bude v České republice dostupný od srpna za cenu začínající na 12 590 Kč.

 

Nejpopulárnější

To Top