Audio

Herní set 4 v 1 Genesis Cobalt 300

Správně vyladěný hardware je rozhodujícím prvkem při každé bitvě, a proto má, vedle hráčských dovedností a strategie, vhodně sestavená sada periferií velký vliv na konečný výsledek. Značka Genesis přichází se svou sadou Cobalt 300, která prý nejen usnadní výběr, ale ušetří čas i peníze.

Tato sada je ideálním řešením pro méně pokročilé uživatele, kteří chtějí začít svá dobrodružství ve světě počítačových her. V sadě naleznete kvalitní membránovou klávesnici (CZ lokalizace) s tříbarevným podsvícením, myš s programovatelnými tlačítky, stereo sluchátka s podsvícením a podložku pod myš ve výjimečném designu.

Klávesnice obsahuje všechny potřebné funkce, které vám umožní hrát bez omezení v jakékoliv denní době. Mezi funkce patří tříbarevné podsvícení, díky kterému snadno najdete tu správnou klávesu. Další důležitou funkcí je anti-ghosting až pro devatenáct kláves, což vám umožní zmáčknout bez obav více kláves najednou. O komfort při používaní se starají multimediální zkratky a také podpěrka pod zápěstí. Navíc je tento model vybaven česko-slovenskou lokalizací písmen.

Myš je vybavena precizním optickým snímačem Avago 5050 s rozlišením až 3 200 DPI, který si svou spolehlivostí získal srdce mnoha hráčů. Součástí je i pokročilý software s editorem maker a profilů, který umožňuje naprogramovat velké množství funkci a přizpůsobit myš individuálním požadavkům. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechna nastavení i v případě připojení myši do jiného počítače. Myš má zvýšenou odolnost vůči poškození, což potvrzují spínače hlavních tlačítek se živostnosti až 10 miliónů kliknutí. Navíc její jednoduchý tvar a ergonomicky tvarovaná tlačítka zaručují, že myš výborně sedí v každé ruce.

Sluchátka Cobalt 300 mají 40mm měniče, které byly vyladěny nejen pro hraní her, ale například i pro sledování filmů. Mají zvýrazněné basy, abyste mohli procítit každý zvukový efekt. Při komunikaci s přáteli určitě oceníte kvalitní mikrofon umístěný na flexibilním rameni. Ovládaní hlasitosti se nachází na levé mušli. O pohodlí i při několikahodinovém používání sluchátek se starají měkké polstrované polštáře na mušlích a hlavovém mostě.

Sada obsahuje také kvalitní podložku pod myš ve výjimečném designu, která zvyšuje přesnost a plynulost pohybů myši. Dolní část podložky je pokrytá gumovou protiskluzovou vrstvou, díky tomu podložka pevně přilne ke každému povrchu. Obšití okrajů podložky zajišťuje její vysokou odolnost a zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání.

Herní sada Genesis Cobalt 300 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 299 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top