Hry

Herní notebooky ASUS ROG Strix GL503 a GL703 s tenkým profilem

ASUS uvedl na český trh snadno přenosné herní notebooky ROG Strix GL503 a Strix GL703, které se vyznačují 2,3 cm tenkým profilem a výrazným herním designem. 15,6“ model ROG Strix GL503 i 17,3“ varianta ROG Strix GL703 jsou vybaveny procesory Intel Core i5/i7 a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1050/1060, což zaručuje vysoký herní výkon i při hraní nejnovějších titulů.

Notebooky řady Strix sázejí na vizuálně atraktivní vzhled a zaujmou kovovou povrchovou úpravou horního krytu a sytě červenou barvou chladiče. Oba modely nabízejí světelné efekty klávesnice Aura RGB, které se dají nastavit podle vlastního scénáře, nálady nebo stylu. Model ROG Strix GL503 se v České republice prodává za cenu od 25490 Kč s DPH. Cena jeho většího sourozence ROG Strix GL703 začíná na částce 24990 Kč s DPH.

Novinky pohání procesory Intel Core i5, resp. Core i7 sedmé generace v kombinaci s grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX 1050, resp. GTX 1060. Výkon těchto komponent snadno zvládne náročný multitasking a moderní hry a aplikace při zobrazení na Full HD displeji. Modely Strix GL503 a Strix GL703 jsou také snadno rozšiřitelné a schopné pojmout až 32 GB rychlé paměti DDR4 2400 MHz. Ke stabilnímu chodu přispívá výkonné chlazení, které obstarávají dva ventilátory a teplovodivé trubice, které jsou ve styku s procesorem a grafickým jádrem.

Ve srovnání s dalšími herními notebooky je ROG Strix GL503 navíc i elegantní, štíhlý a lehký, neboť váží jen 2,3 kg a jeho profil je tenký 2,3 cm. To usnadňuje přenášení notebooku a umožňuje hraní prakticky kdykoli a kdekoli. Kompaktní design a dostatek grafického výkonu ocení i grafici nebo fotografové při úpravě videí a fotek.

ROG Strix GL503 a Strix GL703 nabízejí hráčům speciální funkce a vylepšení, které jim zpříjemní hraní i každodenní používání. Klávesnice typu chiclet je podsvícena technologií Aura RGB, která umožňuje uživatelům vytvářet nejrůznější světelná schémata. Důležitá skupina kláves WASD je zřetelně zvýrazněna a anti-ghosting technologie N-key rollover zaručuje, že příkazy z klávesnice jsou zaznamenány v přesném pořadí. Kvůli zvýšení přesnosti a komfortu při psaní má klávesnice zdvih 1,28 mm a každá klávesa je navíc lehce prohnutá.

Notebooky garantují skvělý zvuk ve hrách zásluhou technologie inteligentních zesilovačů. Při hraní se hlasitost zvuku zvýší až dvojnásobně, a přitom s minimálním zkreslením. Systém zesilovačů také automaticky sleduje a případně snižuje intenzitu zvukového výstupu, aby se zabránilo možnému poškození reproduktorů při extrémním zatížení.

Hráčům je k dispozici také speciální softwarové rozhraní ROG Gaming Center, které se spouští stiskem jediné klávesy. Rozhraní nabízí přehled o frekvenci procesoru a grafického jádra, napětí a teplotách.

Notebooky ROG Strix GL503/GL703 dále obsahují bohatou konektorovou výbavu, takže kromě myši a nejrůznějších herních ovladačů je možné připojit i další periferie, jako monitory nebo externí úložiště.

Nejpopulárnější

To Top