Audio

Herní headset Genesis Neon 600 RGB nabízí vynikající poměr cena-výkon

Herní sluchátka Genesis Neon 600 RGB zaujmou nejen kvalitou zvuku, ale i šestibarevným RGB podsvícením včetně efektu duhy v devíti programovatelných režimech. Ergonomie herních sluchátek Neon Genesis 600 RGB je navržena tak, aby zajistila maximální pohodlí všem hráčům i při náročném hraní. Vysoce kvalitní materiály zaručují bezchybný vzhled sluchátek i při dlouhodobém a intenzivním používání.

Sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou vybavena špičkovým, spolehlivým a všesměrovým mikrofonem. Flexibilní konstrukce umožňuje mikrofon sluchátek snadno nastavit do nejpohodlnější polohy.

Ovládací prvky sluchátek jsou zabudované do náhlavní soupravy a zajišťují stálý a pohodlný přístup k nejpotřebnějším funkcím, jako je pozastavení, přehrávání nebo ovládání hlasitosti. Příjemná struktura tlačítek se znatelným kliknutím umožňuje okamžité nastavení hlasitosti.

Herní sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou vybavena 3,5mm mini jackem a extrémně odolným a flexibilním opleteným kabelem. Délka kabelu 2,3 m zajistí optimální dosah bez omezení v pohybu. Opletení kabelu je vyrobeno ze speciální tkaniny, která zaručuje mnohem vyšší komfort používání než v případě tradičních gumových kabelů.

Herní sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou dostupná ve dvou barevných provedeních (černá nebo bíla) prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 599 Kč včetně DPH.

Technické specifikace:

Komunikace: Kabelové připojení

Konektory: Mini Jack x2

Konstrukce sluchátek: Uzavřená zadní část

Audio systém: 2.0

Mikrofon: Ano

Ovládání hlasitosti: Integrované

Poměr signálu k šumu: 40 dB

Impedance: 32 Ohm

Frekvenční odezva sluchátek: 20 – 20 000 Hz

Hladina akustického tlaku: 108 dB

Průměr měniče: 50 mm

Citlivost mikrofonu: -48 dB

Frekvenční odezva mikrofonu: 100 – 20 000 Hz

Podsvícení: RGB

Délka kabelu: 230 cm, opletený

Hmotnost: 365 g

 

Nejpopulárnější

To Top