Foto

Fujifilm představuje XF10

FUJIFILM Corporation (Prezident: Kenji Sukeno) s radostí představuje nový FUJIFILM XF10, prémiový kompaktní digitální fotoaparát s vysoce kvalitním pevným objektivem FUJINON 18.5 mm* F2,8. Fotoaparát obsahuje senzor velikosti APS-C, který je 14x větší než senzor ve standardním chytrém telefonu. Fotoaparát XF10, který bude k dispozici v srpnu 2018, obsahuje všechny typické rysy řady X, kombinuje v sobě totiž jednoduchou manuální obsluhu s nejvyšší kvalitou snímků.

24,2 megapixelový senzor velikosti APS-C zkombinovaný s unikátní technologií reprodukcí barev dovolují fotoaparátu XF10 produkovat vysoce kvalitní snímky, které budou vyhovovat široké škále potřeb.

XF10 je prvním fotoaparátem řady X, který obsahuje několik nových funkcí – aktualizaci přenosu snímků, jež automaticky kopíruje snímky do chytrého telefonu a dále také nový „SQUARE MODE” (čtvercový mód), jež dovoluje přepnout do formátu 1:1 jen jedním dotykem na obrazovce.

 

Díky své kapesní velikosti, váze pouhých 280 g a vysoké kvalitě komponentů, je XF10 perfektním společníkem uživatelů mobilních telefonů a milovníků fotoaparátů.

 

Hlavní funkce

(1) Mimořádná kvalita snímků FUJIFILM ve fotoaparátu kapesní velikosti, a to s váhou pouze 280g

Vybaven senzorem velikosti APS-C se XF10 může pochlubit mimořádnou kvalitou snímků a velkým dynamickým rozsahem. Produkuje ostré snímky ve vysokém rozlišení, jež zcela jistě splní různé požadavky všech fotografů.

 

(2) Vysoce kvalitní FUJINON objektiv, jež dokáže zachytit širokou škálu objektů od focení přírody po snímky z každodenního života

18.5mmF2.8 FUJINON objektiv v ekvivalentu 28mm ve 35mm formátu, zajišťuje, že je každý snímek ostrý od středu až k okrajům. Optický design objektivu je dokonale sladěný se senzorem v XF10, což znamená že nedošlo k žádnému kompromisu kvůli jeho malé velikosti. Funkce „Digitálního Telekonvertoru“ znamená, že je fotoaparát schopný focení ve stejných ohniskových vzdálenostech 35 mm a 50 mm ve 35mm ekvivalentu.

 

(3) Zvyšte svoji kreativitu s unikátními FUJIFILM módy filmové simulace a pokročilými filtry

XF10 nabízí 11 módů filmové simulace unikátních pro Fujifilm a 19 pokročilých filtrů, včetně dvou nových: “Rich & Fine” a “Monochrome [NIR]”. Tyto módy dovolují fotografům jednoduše přidat umělecký podtón anebo filmové barevné tóny na své fotografie.

 

„Rich & Fine“

Doporučeno pro food fotografii

1. Jasnější a živější barvy ve středu fotografie.

2. Lehké zastínění ve všech čtyřech okrajích fotografie, tak aby vynikl focený objekt ve středu fotografie.

„Monochrome [NIR]“ Napodobuje Monochrome efekt.

(4) „SQUARE MODE“ (čtvercový mód), jež dovoluje přepnout do formátu 1:1 jen jedním dotykem na obrazovce.

„SQUARE MODE“ (čtvercový mód) vylepšuje kompatibilitu se sociálními sítěmi, kde se formát 1:1 stal standardním formátem při zveřejňování fotografií.

(5) Obě funkce „4K Movie“ i „High Speed Video“ ve fotoaparátu FUJIFILM XF10 uspokojují zvýšenou poptávku po pokročilých funkcí při tvorbě filmu.

Nejpopulárnější

To Top