IT

Fotbalové myši Logitech M238 Fan Collection Wireless Mice

Společnost Logitech představila Logitech M238 Fan Collection Wireless Mice, novou kolekci bezdrátových myší s vlasteneckým designem, které vám umožní přiznat barvu a podpořit fotbalový tým oblíbené země. S kolekcí Logitech Fan Collection můžete vstoupit do vzrušujícího světa kopané a ukázat své nadšení pro fotbal i v práci, ať již na mistrovství fandíte Německu, Anglii, Portugalsku, Argentině, Francii, Španělsku nebo Brazílii.

„Emoce letošního světového šampionátu jsou velké a fanoušci chtějí ukázat svou národní hrdost a projevit se,“ řekl Tomáš Kudweis, Country Sales Manager společnosti Logitech pro Českou republiku a Slovensko. „Kolekce Fan Collection 2018 k tomu využívá jednu z našich nejpopulárnějích a nejprodávanějších myší – model M238. Nabízíme tak všem fanouškům možnost zakomponovat hru do práce a projevit podporu oblíbenému národnímu teamu.“

Myši z kolekce Logitech Fan Collection jsou pohodlné, přenosné a baterie v nich vydrží až 12 měsíců. Myši spolupracují s většinou operačních systémů, ať již používáte Windows, Mac, Chrome OS nebo Linux. Přiložený bezdrátový nano USB přijímač umožňuje pohybovat se s myší až do vzdálenosti 10 metrů.

Kolekce zábavných bezdrátových myší Logitech bude k dispozici od dubna tohoto roku za maloobchodní cenu 625 Kč za kus.

Nejpopulárnější

To Top