Domov

Fitbit Versa, chytré hodinky pro všechny

Fitbit Versa je nový model chytrých hodinek za dostupnou cenu. Nejlehčí hodinky společnosti Fitbit nabízejí pohodlný design a novou obrazovku, která zjednodušuje přístup k informacím o zdraví a kondici. Vylepšené funkce, mezi které patří například nepřetržité monitorování srdečního tepu, tréninky přímo na displeji hodinek a monitorování spánkových fází, budou nově doplněny o možnost rychlých odpovědí pro uživatele s operačním systémem Android a hudbu uloženou přímo v hodinkách Fitbit Versa a to vše při minimálně 4denní výdrži na jedno nabití.

Chytré hodinky Fitbit Versa jsou od dnešního dne v předprodeji za cenu 199 EUR s celosvětovou dostupností v průběhu dubna 2018. Společnost Fitbit také představila nové monitorovaní zdraví pro ženy, které jim umožní lépe porozumět menstruačnímu cyklu, zobrazí přehledně informace na jednom místě a pomůže porozumět celkovému zdraví. Monitorování zdraví pro ženy bude dostupné pro chytré hodinky Fitbit Versa a Fitbit Ionic a pro všechny uživatele mobilní aplikace Fitbit v průběhu jara 2018.

 

Product family image of Fitbit Versa Family with Screens

Váš každodenní společník pro vaše zdraví, kondici a wellness

Fitbit Versa vstupují do prodeje s operačním systémem Fitbit OS 2.0, který je určen pro chytré hodinky společnosti Fitbit, včetně nové zjednodušené obrazovky se souhrnem informací o zdraví a kondici, která přináší to nejlepší z mobilní aplikace včetně:

 • Statistiky na obrazovce: Snadné sledování denní a týdenní statistiky o zdraví a kondici, historii aktivit, srdeční tep, souhrn cvičení, motivační zprávy, tipy a triky a denní vedení – to vše přímo na zápěstí.
 • Více přizpůsobení v průběhu času: Upozornění, oslavy, zapisování, poznatky, souhrn spánku a výzvy mezi přáteli, to vše založeno na datech uživatele. Dostupné během roku 2018.

 

Fitbit Versa nabídnou také tradiční funkce pro zdraví a kondici, které uživatelé Fitbit milují a 4+ dny výdrže na jedno nabití:ii

 • Personalizované vedení v oblasti kondice: Vylepšené 24/7 PurePulse monitorování srdečního tepu, Fitbit Coach cvičení přímo na obrazovce, 15 a více druhů cvičení, připojení k GPS mobilního telefonu, monitorování plavání, vodotěsnost do 50 metrů a automatické zaznamenávání aktivit.
 • Kontrola zdraví a wellness: Monitorování spánkových fází pro zjištění kvality spánku, monitorování Cardio Fitness Level, připomenutí pohybu pro zlepšení pohybu po celý den. SpO2 senzor otevírá potenciál pro monitorování důležitých zdravotních indikátorů v budoucnu, například spánkové apnoe.

 

Optimalizace zdraví, kondice a rodinné plánování spolu s monitorováním zdraví pro ženy

Společnost Fitbit také představila monitorování zdraví pro ženy, aby porozuměly svému menstruačnímu cyklu a celkovému zdraví. Podle nedávného průzkumu společnosti Fitbit až 80 % žen neví, kolik fází má menstruační cyklus a více než 70 % žen není schopno určit přibližnou délku cyklu, což demonstruje nedostatek informací o zdraví žen. Pro všechny ženy starší 13 let, které využívají Fitbit aplikaci budou dostupné tyto funkce:

 • Cyklus pod kontrolou: Jednoduché zaznamenávání menstruačního cyklu a symptomů, jako jsou bolesti hlavy, akné a křeče pomůže informovat ženy o zdraví a umožní jim podělit se o detaily svým gynekologům pro zlepšení péče.
 • Informace o tom, co bude následovat: Dynamické předpovědi cyklů, které budou postupem času přesnější a chytřejší v závislosti na častějším zadávání informací. To vše přímo na zápěstí.
 • Všechna data na jednom místě: Přehledné zobrazování dat na jednom místě a propojení statistik o menstruačních cyklech a dalších statistik ve Fitbit aplikaci, jako jsou aktivita, spánek a hmotnost pro lepší správu činnosti a spánku během měsíce.
 • Period 101: Informace o menstruačním cyklu, ovulaci, plodnosti se vzdělávacím obsahem na blogu Fitbit prostřednictvím Fitbit aplikace.
 • Spojení s komunitou: Spojení s dalšími ženami napříč skupinami v záložce Komunita v aplikaci Fitbit podpoří zásadní témata, jako jsou menstruace, kontrola porodu, pokus o otěhotnění, těhotenství, perimenopauza a menopauza.
 • Personalizované poznatky a vedení: Jakmile se databáze zdraví žen rozroste, společnost Fitbit bude schopna přinést ještě více poznatků o průběhu cyklu s ohledem na aktivitu, spánek, hmotnost a stravování.

 

 


 

Lehký a moderní design pro každodenní život

Nejlehčí a nejdostupnější hodinky společnosti Fitbit, Fitbit Versa, jsou velmi pohodlné, odolné a všestranné hodinky pro celodenní, ale i noční nošení. Ultra štíhlé pouzdro hodinek je vyrobeno z eloxovaného hliníku a má mírně zúžený a šikmý tvar, aby se vešlo na malá i velká zápěstí. Zaoblený čtvercový design doplňuje ostrý a barevný dotykový displej se svítivostí až 1 000 nitů, což je ideální pro pozorování všech dat přímo na zápěstí.

 

Fitbit Versa bude možné doplnit o stylové příslušenství, kterým můžete změnit vzhled ke každému outfitu a aktivitě:

 • Klasické příslušenství: Díky novým materiálům odolným proti skvrnám jsou tyto řemínky ideální po plavání. K dispozici v barevných provedeních: peach, gray, black, periwinkle and white.
 • Kožené příslušenství Horween: Tyto ručně vyrobené řemínky z kůže značky Horween jsou ideální pro každodenní outfit. Dostupné v barevných provedeních: cognac brown, midnight blue, lavender, and saddle with artisan-inspired tan stitching.
 • Příslušenství z nerezové oceli: Řemínky z nerezové oceli a kovové řemínky poskytují leštěný vzhled, který povznáší jakýkoliv styl. Ocelové a kovové řemínky budou dostupné v barevných provedeních: black, silver a tapered silver; kovové pásky budou dostupné v barvách black a silver.
 • Fitbit Versa Special Edition: Nabízí dva nové vzhledy. Exkluzivní tkaný řemínek v barevném provedení lavender s hliníkovým pouzdrem v rose gold barvě a charcoal s hliníkovým pouzdrem v graphite barvě. V balení bude také klasický černý řemínek.

 

Základní chytré funkce, které pomohou zjednodušit život

Fitbit Versa nabízejí řadu chytrých funkcí, které pomohou se správou celého dne a rychlým přehledem potřebných informací. Mezi ty patří:

 • Upozornění a rychlé odpovědi: Oznámení aplikací, hovorů, kalendáře a texových zpráv z telefonu přímo na zápěstí. Uživatelé Androidu nyní mají možnost využít přednastavené rychlé odpovědi a také si vytvořit své vlastní pro SMS zprávy a další komunikační aplikace.
 • Hudba přímo na zápěstí: Poslech hudby bez nutnosti mít u sebe telefon s využitím bluetooth sluchátek jako jsou například Fitbit Flyer. Vlastní playlisty a Flow v aplikaci Deezer a přes 300 skladeb uložených přímo v zařízení.
 • Aplikace a motivy ciferníku: Možnost personalizace zařízení díky řadě aplikací a motivů ciferníku ve Fitbit App Gallery. K nalezení jsou zde aplikace společnosti Fitbit a Fitbit Labs, ale také známé aplikace jako E*Trade, Flipboard, Hue Lights, Nest, Starbucks, Strava, Surfline, United Airlines, Weather a Yelp. The Fitbit App Gallery obsahuje přes 550 aplikací a motivů ciferníku dostupných již dnes a vývojáři již pracují na dostupnosti pro Fitbit Versa.
 • Fitbit Labs: Iniciativa v oblasti výzkumu a vývoje, která byla představena v loňském roce a je zaměřena na urychlení inovací. Fitbit Labs přináší novou aplikaci Parent, která pomáhá rodičům s kontrolou nad jejich dítětem. Zapisováním dat jako jsou kojení, výměna plenek a nálada přímo na zápěstí, mohou noví rodiče lépe porozumět spojitosti mezi spánkem a náladou svého dítěte a postupně tak budovat zdravou rutinu pro své zdraví a zdraví svého dítěte.
 • Broad compatibility: Hodinky Fitbit Versa jsou podporovány napříč platformami Android, iOS a Windows a jsou tak kompatibilní s většinou chytrých telefonů.

Nejpopulárnější

To Top