Video

EVOLVEO MultiMedia Box M8

EVOLVEO uvádí na trh nové multimediální centrum MultiMedia Box M8 s osmijádrovým procesorem OctaCore a 3 GB operační paměti. Společně s grafickým procesorem ARM Mali-T82 a rychlým duální WiFi připojením dle standardu IEEE 802.11ac  je tak zajištěn dostatečný výkon pro přehrávání multimediálních souborů, hraní her nebo přehrávání videa v rozlišení 4K na připojené televizní obrazovce. Multimediální přehrávač podporuje novou verzi operačního systému Android 7.1 a disponuje vnitřní pamětí 16 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty.

MultiMedia Box M8  se snadno ovládá pomocí dálkového ovladače. Přehledné uživatelské rozhraní předinstalované multimediální aplikace  KODI umožňuje snadné ovládání a přehrávání multimediálních souborů. Vzhled aplikace lze individuálně upravovat.

Nový multimediální přehrávač klade důraz i na výsledný vizuální zážitek. Zařízení podporuje nový formát Dolby Vision, DTS Digital Surround a také HDR (vysoký dynamický rozsah) pro jasnější a živoucí barvy s temnou černou. Přehrávač dále podporuje formát HLD (Hybrid Log-Gamma) a také nový video kodek VP9. Samozřejmostí je hardwarové dekódování při přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC až 60 snímků za sekundu a video výstup HDMI 2.0a.

Rychlé a spolehlivé připojení k internetu je realizováno pomocí bezdrátového WiFi připojení s nejnovější technologií 802.11ac, které zaručuje superrychlý bezdrátový přenos. Tento typ připojení je až třikrát rychlejší, než je tomu v případě bezdrátového standardu N. Streamování HD videa, online hraní her a další úlohy vyžadující velkou šířku pásma nikdy nebylo snadnější. Duální frekvence 2,4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyšší přenosovou rychlost a stabilitu, nižší rušení signálu a vynikající bezdrátové pokrytí. Pro plynulý přenos datově náročných souborů v počítačové síti je připraveno gigabytové síťové LAN připojení.

K zařízení je možné prostřednictvím portu USB připojit externí úložiště (například USB externí disk nebo flash disk) s  vlastní knihovnou fotografií, videa, filmů nebo hudebních souborů a soubory přehrávat na připojené televizní obrazovce a případně dále na audio zařízení.

MultiMedia Box M8 snadno spolupracuje i s mobilními zařízeními. Pomocí funkce Miracast lze prostřednictvím multimediálního přehrávače zrcadlit na připojenou televizní obrazovku obsah mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Přehrávač také podporuje video aplikace iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), O2 TV, Horizon Go (UPC), Voyo (NOVA TV), Stream.cz, Netflix, HBO Go a mnoho dalších.

 

Dostupnost a cena
Multimediální přehrávač EVOLVEO MultiMedia Box M8 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 3 190 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top