Mobil

Evolveo EasyPhone FP: Véčka jsou stále v oblibě

Novinka v nabídce tlačítkových telefonů pro seniory značky EVOLVEO potvrzuje, že vyklápěcí mobily, tzv. véčka, jsou stále v oblibě. EVOLVEO EasyPhone FP je bohatě vybavený seniorský tlačítkový telefon s celou řadou bezpečnostních funkcí, jako je SOS tlačítko s pokročilou lokalizací polohy nebo SOS senzor pádu. Přídavný doplňkový displej poskytuje základní informace a aktuální oznámení, včetně času nebo úrovně nabití. Mezi další funkce patří fotoaparát 3,0 Mpx, FM rádio, slot pro rozšiřující paměť microSDHC nebo výkonná svítilna. V nabídce jsou dvě barevná provedení – černá a červená. Součástí dodávky je i nabíjecí stojánek.

EVOLVEO EasyPhone FP se snadno ovládá a má přehledné a jednoduché menu na skvěle čitelném 2,8″ displeji. Velká praktická tlačítka a jemně profilovaný povrch usnadňují manipulaci a zabraňují vyklouznutí telefonu z ruky. Pro telefonování na oblíbená čísla je možno nastavit osm rychlých předvoleb nebo využít funkci Fotokontakty.

Telefon EVOLVEO EasyPhone FP je vybaven rozšířenými bezpečnostními funkcemi. Centrální funkcí je SOS tlačítko, po jehož stisknutí telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu včetně informace o poloze. Je možno zvolit až pět telefonních čísel, na které bude voláno a zaslána SMS. K určení polohy telefon využívá všechny dostupné možnosti podle jejich aktuální dosažitelnosti: GPS signál, Wi-Fi a mobilní síť GSM. Každá z těchto technologií je pro určení polohy limitovaná, ale jejich kombinací je telefon schopen v dané chvíli podat ten nejpřesnější výsledek. Pokud GPS signál nefunguje spolehlivě v budovách, telefon dokáže určit přesnou polohu pomocí Wi-Fi. Pokud jsou v dosahu telefonu dostupné alespoň dvě Wi-Fi sítě, telefon je schopen určit přesnou polohu i v budově. Zvyšuje se tak výrazně úspěšnost nalezení.

Telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone FP navíc umožňuje zaslat SMS s aktuální polohou do jiného telefonu. Tato funkce se může stát kriticky důležitou v případě, kdy se nelze s majitelem telefonu jinak spojit. V telefonu lze nastavit kontakty osob, které jsou oprávněny tuto polohu zjišťovat.

Mezi další bezpečnostní funkce tlačítkového telefonu pro seniory EVOLVEO EasyPhone FP je SOS senzor pádu, který dokáže vyhodnotit, že došlo k pádu, a automaticky začne vytáčet předvolená čísla a zasílat SMS. Pokud se jedná o planý poplach, lze funkci jednoduše deaktivovat.

Nejpopulárnější

To Top