Mobil

EVOLVEO EasyPhone AD – Dotykový Android s tlačítky

Nový telefon EVOLVEO EasyPhone AD navazuje na předchozí oblíbenou produktovou řadu tlačítkových telefonů s jednoduchým ovládáním EasyPhone. Je určen všem, kdo hledají především tlačítkový telefon s jednoduchým ovládáním, ale zároveň chtějí využívat výhod chytrého telefonu s dotykovým displejem a operačním systémem Android. EasyPhone AD je plnohodnotný chytrý telefon s dostatečným výkonem, kvalitním fotoaparátem s bleskem a vysokokapacitní baterií. Telefon se dodává s praktickým nabíjecím stojánkem. Použitý operační systém Android nabízí rychlé a jednoduché prostředí pro všechny, kdo nemají rádi spoustu malých ikon na displeji telefonu a chtějí zároveň ovládat telefon především pomocí tlačítek.

 

Užitečné funkce a vybavení

EVOLVEO EasyPhone AD je plnohodnotný chytrý telefon vybavený mnoha funkcemi a užitečnými aplikacemi. Praktické SOS tlačítko se nachází na zadní straně telefonu. Po stisknutí tohoto tlačítka začne telefon automaticky vytáčet až pět předvolených čísel, případně odešle SMS zprávu. Telefon má také 2.0megapixelový fotoaparát s LED diodou. Další vestavěná přední kamera umožňuje vést videohovory. V telefonu je možné používat dvě aktivní SIM karty. Telefon podporuje instalaci paměťové karty microSDHC pro rozšíření úložiště například pro fotografie nebo hudební soubory. Mezi další vybavení a funkce mimo jiné patří internetový prohlížeč, diktafon, svítilna, budík, přehrávač hudebních i video souborů, FM rádio nebo budík.

 

Dotykový velký barevný displej 2,8″ a tlačítková klávesnice

EVOLVEO EasyPhone AD optimálně kombinuje velký barevný 2,8″ dotykový displej a plnohodnotnou tlačítkovou klávesnici. Tato kombinace garantuje rychlé, a především snadné ovládání telefonu. Velký barevný dotykový displej umožnuje pohodlné prohlížení fotografií, internetových stránek nebo sledování filmů.

 

Přehledné menu s velkými ikonami a operační systém Android

Grafické prostředí telefonu je jednoduché a ocení ho i technicky méně zdatní uživatelé. Ovládání bylo maximálně zjednodušeno, telefon obsahuje pouze ty nejnutnější aplikace, které jsou přehledně uspořádány do čtyř samostatných obrazovek. Telefon je dodáván s operačním systémem Android. Díky tomu lze například do telefonu nahrát kontakty z Google účtu, stahovat aplikace z Google Play nebo používat Gmail. V telefonu jsou navíc předinstalované aplikace jako jsou internetový prohlížeč, WhatsApp, Facebook nebo Google mapy. Další aplikace lze doplnit prostřednictvím předinstalované aplikace Google Play.

 

Internet a WiFi připojení

V případě telefonu EVOLVEO EasyPhone AD je možné se připojit k internetu prostřednictvím WiFi sítě nebo je možné využít 3G připojení. Internetový prohlížeč umožňuje mimo jiné kontrolu emailů, sledování předpovědi počasí či aktuálních zpráv. Pomocí funkce WiFi HotSpot je možné vytvořit bezdrátovou WiFi síť pro okolní zařízení. EasyPhone AD je vybaven také GPS modulem.

 

Dostupnost a cena
EVOLVEO EasyPhone AD je k dostání ve dvou barevných provedeních (černá nebo červená) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 790 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top