Domov

EVOLVEO Detective BT4 SMART je bezdrátový kamerový zabezpečovací systém pro chytrou domácnost s dosahem až 100 metrů

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů pro chytrou domácnost řady SMART o bezdrátový kamerový systém EVOLVEO Detective BT4 SMART. Tento set je určen pro nezbytné zabezpečení bytu, domu, kanceláře, chaty nebo garáže případě jiných prostor. Sada se skládá z centralizovaného úložiště HomeBase s kapacitou paměti 32 GB, dvou kamer s rozlišením Full HD 1080p s čidlem PIR a vlastním akumulátorem 5 000 mAh včetně držáků. Kamery mají vlastní integrovanou sirénu o výkonu 60 db. Součástí kamer je i mikrofon a reproduktor pro obousměrnou hlasovou komunikaci. V setu nechybí potřebné kabely USB-C a UTP. Systém lze rozšířit o další dvě kamery BT1 Smart, které se prodávají samostatně.

Zabezpečovací systém EVOLVEO Detective BT4 SMART je postavený na vlastní bezdrátové technologii v pásmu 2,4 GHz, které slouží pro zabezpečený a stabilní přenos obrazu v kvalitě FHD 1080p. Vzdálenost jednotlivých kamer od základny HomeBase může být až 100 m v závislosti na zástavbě a překážkách. Veškerá data se ukládají vzdáleně a centrálně na 32GB úložiště přímo v HomeBase, kde jsou data v bezpečí uchována.

Instalace a spuštění kamerového systému je jednoduché a intuitivní. HomeBase se připojuje pomocí přibaleného 2m ethernet kabelu do routeru pro připojení k internetu. Jednotlivé kamery se ihned po nabití a zapnutí spárují se základnou a začnou přenášet video. Každá kamera je vybavena dvěma Li-Ion akumulátory o celkové kapacitě 5000 mAh s dlouhou výdrží na jednou nabití. Pomocí aplikaci Smartlife (Android/IOS) je možné u každé kamery nastavit několik režimů provozu, které mimo jiné dokáží prodloužit výdrž na jedno nabití díky využití pohybového čidla PIR. Pro zamezení falešných oznámení o detekci pohybu, lze aktivovat režim rozeznání lidské postavy, kdy kamera začne nahrávat až v momentě, kdy do zorného pole vstoupí člověk.

Aplikace Smartlife (Android/IOS) je určena nejen pro nastavení režimů kamer, ale také pro kontrolu záznamu prostřednictvím funkce Playback. Záznamy jsou přehledně řazené dle data a času záznamu. Díky aplikaci Smartlife lze propojit více zařízení EVOLVEO řady SMART a vytvářet scénáře, kdy například na základě rozpoznání pohybu z EVOLVEO Detective BT4 je možné pomocí chytré venkovní zásuvky EVOLVEO Terra NV4 spustit osvětlení nebo aktivovat alarm EVOLVEO Alarmex Pro a na něj navázanou sirénu.

Další informace k produktové řadě pro chytrou domácnost EVLVEO SMART najdete zde.

Dostupnost a cena
Zabezpečovací systém EVOLVEO Detective BT4 SMART je součástí produktové řady EVOLVEO Smart, která zahrnuje produkty pro chytrou domácnost. EVOLVEO Detective BT4 SMART je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 5 490 Kč včetně DPH. Přídavná kamera EVOLVEO Detective BT1 SMART pak za 1 749 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top