Audio

EVOLVEO Armor Power 6A: Bezdrátový reproduktor i powerbanka

Společnost Abacus Electric rozšiřuje nabídku odolných bezdrátových reproduktorů se značkou EVOLVEO o nový reproduktor Armor Power 6A, který navíc přináší i funkci powerbanky. Reproduktor je vybaven baterií o kapacitě 2 000 mAh, která podporuje výkon 30 W a poskytuje možnost dobíjení připojených mobilních zařízení.

 

EVOLVEO Armor Power 6A má pevné profilované tělo, které je odolné stříkající vodě nebo dešti a splňuje normy IPX5 pro maximální ochranu před nepříznivými podmínkami každodenního používání. Překvapivě plný a silný zvuk zajišťují dva aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery. EVOLVEO Armor Power 6A je ideálním společníkem pro poslech hudby nejen doma, ale i na zahradě, na párty nebo v přírodě. Reproduktor podporuje bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva reproduktory do stereo režimu. Výsledkem je dvojnásobný výkon ve stereo kvalitě pro dokonalé ozvučení větších prostor či otevřených prostranství.

 

Na horní části reproduktoru se nachází intuitivní ovládání pomocí velkých pogumovaných tlačítek. LED diody informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Zdroj hudby lze připojit bezdrátově pomocí technologie BlueTooth 4.2., nebo kabelem přes 3,5mm zvukový vstup AUX případně přes USB konektor, například flash disk. Reproduktor zajistí rychlé a snadné spárování s mobilním telefonem a podporuje většinu Android telefonů, tabletů, zařízení se systémem Windows, Apple iOS a další zařízení, které využívají technologie Bluetooth. EVOLVEO Armor Power 6A podporuje přehrávání většiny běžných hudebních formátů, dokáže přehrávat hudbu až po dobu 9 hodin a mezi dalšími funkcemi je i možnost handsfree ovládání telefonních hovorů.

Nejpopulárnější

To Top