Video

Epson na veletrhu ISE 2022 představí svou nejnovější generaci projektorů 3LCD s vysokou svítivostí

Epson v únoru 2022 na veletrhu ISE odhalí svou nejnovější generaci kompaktních, účinných a ultralehkých projektorů 3LCD se svítivostí 20 000 lumenů.

Společnost Epson vycházející z úspěchu své série EB-L20000U představí novou řadu projektorů, která nabízí výrazné výhody včetně snížené velikosti a hmotnosti, snazší instalace a nastavení, zjednodušené údržby, skvělé kvality obrazu a skutečně ekologických funkcí.

Další podrobnosti o této řadě a jejích nových prvcích budou odhaleny v únoru u stánku 3J100 na veletrhu ISE.

„Velmi nás těší, že můžeme na veletrhu ISE představit naši nejnovější generaci ultralehkých a kompaktních projektorů s vysokou svítivostí,“ říká Massimo Pizzocri, Vice President Video Projector Sales & Marketing Division ve společnosti Epson. „Jsem přesvědčen, že tato nová zobrazovací platforma 3LCD se stane měřítkem kvality ve svém oboru, co se týče kvality a flexibility. Nejenže šetří čas strávený instalací a náklady na dopravu, ale také snižuje dopad na životní prostředí pro důležitý a rostoucí tržní segment přístrojů s 20 000 lumeny.“

„Jako přední světový výrobce projektorů jsme velmi pozorně vyslechli naše zákazníky a jsme přesvědčeni, že tato nová řada projektorů vyhoví zájmu trhu po kompaktnějších, skladnějších, lehčích, spolehlivých a všestranných zobrazovacích řešeních s vysokou svítivostí.“

Mezi další atrakce u stánku Epson na letošním veletrhu ISE patří:

  • Profesionální zobrazovací „laboratoř“, kde bude zákazníkům poskytnuta pomoc s instalací pro otestování víceprojektorových prostředí, jako je míchání EPPT, stohování EPPT a jednoduché stohování.
  • Pohlcující 360stupňový videokonferenční setkávací prostor ve spolupráci s integrátorem a softwarovým vývojářem Igloo, který představuje nové interaktivní řešení pro virtuální a fyzické schůzky.
  • Místnost se špičkovým 4K domácím kinem.
  • Zážitková pohlcující místnost předvádějící sílu videomappingu s anamorfickými efekty[1] a efekty trompe l’oeil.
  • Poprvé budou k vidění naše projektory řady PU1000 a L700. Nová série EB-PU1000 vychází z úspěchu řady EB-L1070U společnosti Epson. Zahrnuje varianty se svítivostí 6 000, 7 000 a 10 000 lumenů a nabízí rozlišení WUXGA s technologiemi 4K enhancement, HDR a pokročilými instalačními funkcemi. Nová řada EB-L700 nabízí rozsah jasu bílého a barevného světelného výstupu 5 200–7 000 lumenů a zahrnuje pokročilou instalaci a připojení. Také obsahuje nový model s krátkou projekční vzdáleností.

„Těší nás, že můžeme tento únor na veletrhu ISE předvést nejnovější pokroky technologie projektorů 3LCD Epson,“ pokračuje Massimo Pizzocri. „Na ISE se dlouho čekalo a s tím, jak se náš obor zotavuje z dopadů pandemie, se v Barceloně rádi znovu osobně uvidíme se všemi našimi zákazníky, partnery, kolegy z oboru a přáteli. Epson upřímně vítá všechny návštěvníky veletrhu ISE a těšíme se, že se brzy uvidíme.“

[1] Zkreslená projekce nebo kresba, která vypadá normálně při pohledu z konkrétního místa nebo pomocí vhodného zrcadla nebo čočky.

Nejpopulárnější

To Top