Audio

Energy Headphones 7 s aktivním odhlučněním

Bezdrátová designová sluchátka Energy Headphones 7 s funkcí Active Noise Cancelling (ANC) nabízejí průzračně čistý zvuk v každém detailu, oproštěný od veškerého okolního hluku. Sluchátka obsahují také zabudovaný mikrofon a multifunkční tlačítko umožňující jeho snadné ovládání.

Vysoký komfort při nošení zajišťuje samonastavitelný hlavový most s výklopnými mušlemi s úhlovým rozsahem až 15° a přizpůsobivými polštářky. Sluchátka lze navíc snadno složit do vysoce kompaktního cestovního balení.

Vysokou svobodu během poslechu hudby zaručuje kombinace bezdrátového připojení Bluetooth 4.0 a vestavěné 800mAh baterie, která nabízí nepřetržitý provoz sluchátek v režimu ANC po dobu až 100 hodin na jedno nabití, případně až 15 hodin v režimu Bluetooth společně s ANC.

Nová in-ear sluchátka Energy Earphones 5 Ceramic zaujmou především svým precizním zpracováním a exkluzivním keramickým provedením. Keramické tělo významně ovlivňuje zvukové parametry a pomáhá vytvářet silný zvuk s čistými výškami a silnými basy. Ke zdroji hudby lze sluchátka připojit prostřednictvím plochého kabelu o délce 120 cm, který je vybaven i zabudovaným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem umožňujícím ovládat funkce pro přehrávání hudby či vyřizovat telefonáty.

Součástí balení sluchátek Energy Earphones 5 Ceramic je rovněž speciální pevné pouzdro, které zvyšuje jejich ochranu na cestách.

Společnost Energy Sistem nabízí nadstandardní tříletou záruku bez omezení a klade velký důraz nejen na design a inovativní technologie, ale rovněž na vysokou dostupnost svých produktů. Sluchátka Energy Headphones 7 si mohou zákazníci koupit za doporučenou koncovou cenu 2 690 Kč s DPH, model Energy Earphones 5 Ceramic je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 599 Kč s DPH.

Nejpopulárnější

To Top