Domov

Doplňky Yenkee na jarní výlety i sportovní výkony

Teplé jarní dny lákají k pobytu venku. Pokud se rozhodnete po delší zimní pauze vyběhnout zase do přírody, nebo i po městě, určitě se vám budou hodit bezdrátová sluchátka. Ať už se rozhodnete pro rekreaci nebo sport, je dobré se vybavit kvalitním příslušenstvím. Proto vám přinášíme 5 užitečných tipů na produkty Yenkee, které by se vám mohly během jara hodit. Štěstí totiž přeje připraveným.

S hudbou k lepším výkonům

Nic nás nedokáže namotivovat tak dobře, jako správně zvolený playlist a nic nám nedává takovou svobodu, jako bezdrátová sluchátka Yenkee Gemini YHP 01BT WE. Bezdrátový přenos se postará o pohodlné sportování bez zamotaných kabelů a díky své kompatibilitě je připojíte k operačnímu systému iOS i Android. Samotná sluchátka se postarají o 4hodinovou reprodukci hudby, zatímco nabíjecí pouzdro prodlouží dobu provozu až na 20 hodin. Sluchátka jsou navíc opatřena dotykovými senzory, takže telefon můžete po celou dobu nechat v kapse. Funkce potlačení šumu z okolí se pak postará o ničím nerušený poslech při hudbě i telefonních hovorech. Doporučena cena je 799 Kč.

Pokud víte, že pojedete někam na delší dobu, doporučujeme sluchátka Yenkee Lounge. Na jedno nabití zvládnou přehrávat 5 hodin hudby. Na výletech se vám naopak bude hodit výdrž až 20 hodin pomocí dobíjecího pouzdra. Sluchátka jsou snadno ovladatelná pohybem, a navíc díky dvěma vestavěným mikrofonům dokážou efektivně potlačovat šum z okolí. Na své si přijde každý, jelikož se dají jednoduše připojit k operačnímu systému iOS a Android. Doporučena cena je 999 Kč.

Dlouhá výdrž i v přírodě

Každému z nás už se to jistě několikrát stalo. Potřebujete navigaci v telefonu, nebo si pustit hudbu ve sluchátkách, ale baterka hlásí vybito. Pro tyto případy jsme vybrali rovnou dvě externí nabíječky, které vás nenechají ve štychu. Teda pokud si ji nezapomenete také nabít. Pro několikadenní výlety doporučujeme Yenkee YPB 3010. Tato powerbanka nabízí kapacitu 30 000 mAh, což stačí na několikanásobné dobití běžného mobilního telefonu. Získáte tak dobíjecí kapacitu na více než týden provozu vašeho telefonu. Mezi další výhody powerbanky YPB 3010 patří dvojice výstupních USB portů, díky nímž můžete nabíjet dvě zařízení naráz a zároveň lze powerbanku nabít všemi běžnými nabíječkami, díky třem různým vstupním USB portům – Micro USB, USB C, Apple Lightning. LCD displej usnadní orientaci ve zbývající kapacitě baterie s hmotností 640 g. Doporučena cena je 899 Kč.

Pro delší výlety doporučujeme powerbanku Yenkee YPB 2045 s hmotností 358 g. Kapacita 20 000 mAh a výkon 45 W zvládne nabít i běžný laptop. Power Delivery u této powerbanky funguje oboustranně. Chrání akumulátory v nabíjených zařízeních, aby nepojímaly větší energii, než dokáží zvládnout a zároveň se PD aktivní i při nabíjení samotné powerbanky, které trvá pouze 3 hodiny. Doporučena cena je od 2 499 Kč.

Je důležité mít vše pohromadě

Outdoorova běžecká ledvinka SPORT YENKEE YBM W510BK nabízí atraktivní, a hlavně funkční design. Reflexní plochy se postarají o vaši bezpečnost a prémiové materiály naopak zaručí maximální komfort a dlouhou životnost. Prostorná transparentní kapsa vám zároveň uschová telefon, ke kterému se budete moct dostat i bez vyndání pomocí otisku prstu. Na další propriety, jako jsou klíče, sluchátka či jiné drobnosti je určena druhá kapsa se zipem. Doporučena cena je 269 Kč.

Nejpopulárnější

To Top