Mobil

Dětské hodinky se 4G připojením a funkcí videohovorů

Společnost TCL Communication uvedla na český trh chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch 2. Hodinky určené pro děti od 4 do 7 let dokážou monitorovat aktuální polohu dítěte a zobrazovat ji ve smartphonu rodičů. Ti proto mají neustále přehled o tom, kde jejich dítě právě je. Novinka podporuje datové 4G připojení, aby rodiče mohli být neustále v kontaktu se svým potomkem. To je možné díky videohovorům, obousměrnému telefonování nebo posílání zpráv. Hodinky lze propojit s jakýmkoli chytrým telefonem s operačním systémem Android nebo iOS, a to prostřednictvím aplikace TCL Connect. Hodinky TCL MOVETIME Family Watch 2 jsou navíc vybaveny funkcí SOS, které může dítě použít pokaždé, když se cítí ohroženo. Novinka se v České republice prodává v modré a růžové barevné variantě za 3499 Kč včetně DPH.

Hlavní předností tohoto chytrého zařízení, určeného zejména pro předškolní děti, je neustálé propojení se smartphonem rodiče. Potomek může komunikovat na dálku s rodičem pomocí videohovorů nebo mu poslat hlasovou či textovou zprávu. Dítě tak má na jednu stranu maximální míru volnosti, díky níž je vedeno k větší samostatnosti, na druhou stranu mají ale rodiče neustálý přehled o jeho poloze.

 

Sledujte, komunikujte, buďte stále spolu

Pomocí chytrých hodinek TCL MOVETIME Family Watch 2 může rodič zůstat v kontaktu se svým dítkem i na dálku. Jsou totiž vybaveny 1,54palcovým displejem, vestavěnou kamerou a mobilním 4G připojením. Tato kombinace vám umožní komunikovat pomocí videohovorů. V případě potřeby se dítě může jednoduše a rychle spojit s rodičem a sdílet své každodenní zážitky pomocí volání, posílání a přijímání SMS a hlasových zpráv, fotek, videí nebo emotikonů, a to jak pomocí běžné nebo skupinové komunikace.

Hodinky mají barevný design vyrobený z odolných materiálů. Nabízejí stupeň krytí IP65, který zaručuje prachotěsnost a odolnost proti tryskající vodě. Pryžový řemínek lze odepnout a v případě potřeby vyměnit. Děti si navíc kdykoli jednoduše přizpůsobit vzhled ciferníku podle toho, který se jim líbí.

 

Dohlížejte a dostávejte upozornění na váš smartphone

Zásluhou aplikace TCL Connect v telefonu má rodič stálý přehled o přesné poloze dítěte. Vylepšená funkce určování polohy najde dítě rychle a s maximální přesností. Rodiče mohou v aplikaci dítěti vymezit na mapě bezpečnou zónu, a pokud ji dítě opustí, aplikace je na to okamžitě upozorní. Rodič může díky funkci historie sledování polohy také dohlížet na to, kde se během dne dítko pohybovalo. Nově je možné polohu na mapě sdílet v reálném čase.

 

Motivujte dítě k pohybu

Veďte své dítě k aktivnímu životnímu stylu od útlého věku pomocí krokoměru v hodinkách MOVETIME Family Watch 2, který sleduje kroky, spálené kalorie a ušlou vzdálenost.

Hodinky jsou vybaveny i dalšími funkcemi, které ulehčí vašim dětem den. Najdou v nich i budík či možnost nastavit si upomínku, aby na něco nezapomněly.  Nechybí ani režim škola, aby je při výuce nic nerozptylovalo.

Ke správnému fungování zařízení stačí jen vložit do hodinek nanoSIM kartu s aktivním datovým i hlasovým tarifem a deaktivovaným PIN kódem a propojit je s vaším smartphonem pomocí mobilní aplikace TCL Connect dostupné na Google Play, resp. App Store.

V běžném provozu vydrží hodinky na jedno nabití až dva dny provozu, jejich opětovné nabití pomocí microUSB kabelu je otázkou 120 minut. Hodinky i aplikace komunikují česky a podporují mobilní 2G, 3G i 4G sítě.

Nejpopulárnější

To Top