Hry

Dell je partnerem nové Gaming Zóny v showroomu Alza.cz

Nová Dell Intel Gaming Zone v showroomu Alza.cz v pražských Hájích (Kulhavého 669/2, 14900 Praha 4) bude slavnostně pokřtěna v sobotu 30. března v rámci velkého finálového turnaje týmů dvojic rodičů a dětí, které budou soutěžit ve hře Fortnite. Vyvrcholí tím velký turnaj pro týmy rodičů s dětmi „Probuď v sobě hráče a vyhraj“ jehož hlavní tváří je moderátor Mikoláš Tuček, který probíhá od 18. do 29. března. Turnaj má za cíl bořit zažité stereotypy o škodlivosti her a naopak vyzdvihovat pozitivní dopady např. v tom, jak mohou sblížit generace a utužit vztah rodič – dítě. Nejlepší tým složený z dospělého a dětského hráče si pak domů odnese hodnotné ceny za několik desítek tisíc. Herní turnaj podporují značky Intel, Dell Gaming, Alienware, Trust Gaming, MSI a Alza Gaming.

V rámci herního odpoledne se na místě objeví například Pavel „Herdyn“ Mikeš, dvojnásobný mistr ČR ve hře League of Legends a jeden z nejznámějších influencerů Česka. Pavel bude na místě k dispozici nejen pro své malé fanoušky, ale i pro rodiče, kteří se jej mohou zeptat na jakékoliv otázky týkající se hraní, streamování či jeho přístupu k fanouškům jako takovým.

Aby toho nebylo málo, tak v rámci herního sobotního odpoledne přineseme společně s nadačním fondem Srdce na Dlani, se kterým česká pobočka společnosti Dell EMC dlouhodobě spolupracuje, unikátní herní aktivitu, kdy spojíme děti bez domova se zaměstnanci společnosti Dell EMC. Obě skupiny si v menším turnaji zahrají o hodnotné ceny, vyzkouší si, jaké to je hrát hry na profesionální úrovni a především si užijí krásné herní odpoledne.

Od 1. dubna pak začne oficiálně fungovat nová Dell Intel Gaming Zone, kde se v průběhu roku budou konat nejenom herní turnaje, ale také různá školení, tréninky a setkání s influencery nebo hráči. Tato herna bude také veřejně přístupná pro všechny zákazníky Alzy.

Dell Intel Gaming Zone je vybavena mimo jiné notebooky DELL G5 15 Gaming, DELL G7 17 Gaming a především je možnost vyzkoušet si extratřídu mezi herními notebooky – Alienware Area 51m. Prvotřídní herní zážitek pak doplní monitory i herní periferie Alienware.

Nejpopulárnější

To Top