Audio

DAB rádio s CD přehrávačem Panasonic D70BT

Společnost Panasonic představila stylové DAB rádio RX-D70BT s tunery pro příjem signálu FM i DAB+, které plní zároveň funkci plnohodnotného moderního hudebního centra. Umožňuje přehrávání CD disků, bezdrátové streamování hudby a podcastů přes Bluetooth nebo s využitím vstupů USB a AUX. Ať máte svou oblíbenou hudbu uloženou na PC, v chytrém telefonu, na tabletu, na externím disku nebo využíváte Spotify či jiné streamovací služby, Panasonic RX-D70BT vám je k dispozici.

Vyniká kvalitním zvukem, elegantním kompaktním designem a díky přehlednému displeji se snadno ovládá. S praktickou rukojetí a možností napájení na baterie si můžete užít kvalitní hudbu kdekoli.

Design

Velký displej a deset ovládacích tlačítek pro snadné ovládání

Na předním panelu D70BT se nachází velký a přehledný LCD displej, který zobrazuje název naladěné stanice, detailní informace o přehrávané skladbě a další informace přes RDS. Namísto složitého menu lze nejčastější funkce ovládat tlačítky. Jimi lze snadno zvolit skladbu nebo jednu z až 60 stanic uložených v paměti (30 v pásmu FM a 30 digitálních). Podobně lze při přehrávání CD disků vybrat rovnou číslo písně.

Elegantní minimalistický design a kompaktní provedení (310 x 128 x 205 mm) v kombinaci se stylovým předním panelem vhodně doplní jakýkoli moderní interiér.

Přenosné provedení, hudba i na pikniku

Panasonic D70BT lze používat i mimo dosah elektrické zásuvky, s plně nabitými bateriemi vydrží hrát až pět hodin. Mobilní využití usnadňuje vestavěné držadlo.

Praktické funkce

Hodiny, funkce Sleep a univerzální časovač

Displej zobrazuje také aktuální čas a praktický časovač umožňuje naprogramovat přehrávání na jakoukoli denní dobu v různých dnech v týdnu s možností nastavení hlasitosti a zdroje hudby. K dispozici je také funkce Sleep (spánek), která přístroj po dané době vypne.  

Zvuk  

V malém těle velký zvuk

Navzdory malým rozměrům se Panasonic D70BT vyznačuje elegantním a chytře řešeným provedením, díky němuž je dosaženo hutného a čistého zvuku bez zkreslení. Na každé straně je osazen dvěma širokopásmovými stíněnými reproduktory o průměru 8 cm. Robustní a průrazné basy zajišťuje basový reproduktor vestavěný na zadní stranu. Další zvýraznění hlubokých tónů umožňuje režim, který lze spustit stiskem tlačítka „Bass“.

Ekvalizér s pěti přednastavenými režimy (Flat, Heavy, Soft, Clear a Vocal) optimalizuje zvuk při poslechu různých žánrů. Pro výběr požadovaného charakteru zvuku stačí opět stisknout jediné tlačítko.  

Zlepšení srozumitelnosti mluveného slova – režim Clear mode dialogue

Při přehrávání rádia je k dispozici režim Clear mode dialogue, který zvýrazní mluvené slovo a zlepšuje srozumitelnost mluveného slova. Tato funkce je praktická především pro starší uživatele s horším sluchem.

Nejpopulárnější

To Top