IT

D-Link vystavuje svoje portfolio 5G NR a hybridních VDSL2/G.fast LTE a Cat 20 LTE Wi-Fi routerů nabízejících mimořádně rychlou a flexibilní konektivitu

Společnost D-Link (hala 5, stánek 5B10) představuje na veletrhu MWC19 v Barceloně svůj první 5G produkt. Jedná se o 5G NR komunikační bránu DWR-2010, spolu s dalšími špičkovými LTE síťovými zařízeními – hybridním VDSL2/G.fast LTE routerem DWR-981 a Cat. 20 LTE zařízením pro přístup k internetu DWR-976. Tyto routery, které využívají nejnovější standardy mobilního a Wi-Fi připojení, bude společnost D-Link předvádět jako součást svojí koncepce, jak zlepšit poskytování vnitřní i venkovní konektivity pomocí chytré kombinace bezdrátových technologií.

5G pro zvýšení dostupnosti širokopásmového připojení

5G NR komunikační brána D-Link DWR-2010 je jednou z prvních svého druhu na trhu. Neuvěřitelná rychlost 5G umožňuje DWR-2010 plně využít dostupnou šířku pásma Wi-Fi AC/AX pro bezdrátový přístup k internetu prostřednictvím mobilního připojení. Brána obsahuje vestavěný 5G NR (New Radio) NSA modul a může pracovat v pásmech sub-6 GHz nebo mmWave v konfiguracích 200 MHz (2 x 100 MHz) nebo 800 MHz (8 x 100 MHz). 

Tato 5G brána umožňuje operátorům rozšířit nabídku připojení a poskytovat rychlé širokopásmové služby i ve vzdálených lokalitách. Její snadná instalace, automatický upgrade firmwaru (FOTA) a správa na dálku (TR-069) pomáhají zajistit optimální služby zákazníkům.

Flexibilita 4G + LTE

Nový hybridní router D-Link DWR-981, vystavovaný poprvé na MWC19, využívá technologii Multipath TCP (MP-TCP) podporující souběžné použití LTE a VDSL2/G.fast připojení. Integrace těchto technologií spolu s Dual-Band Wi-Fi 802.11ac Wave 2 do jednoho zařízení umožňuje snadno nainstalovat bezdrátovou síť s velkou šířkou pásma pro připojení velkého počtu zařízení v domácnostech zákazníků.

D-Link propaguje také svoje zařízení pro přístup k internetu (IAD) DWR-976, jedno z prvních zařízení na trhu, které plně podporuje Cat. 20 LTE umožňující dosahovat rychlosti stahování v řádu Gb/s.

„Jsme přesvědčeni, že díky kapacitě 5G a nejnovějších verzí LTE se hybridní zařízení kombinující mobilní technologie a pevné širokopásmové linky posouvají nad rámec pouhého zajištění připojení odolného proti výpadku. Nabízejí nové možnosti pro flexibilní využití dostupné šířky pásma mobilního i pevného širokopásmového připojení, a tím také nové možnosti pro poskytovatele konektivity a jejich zákazníky, aby mohli získat rychlé a spolehlivé připojení i v místech, kde není dostatečně hustá síť kvalitních pevných linek,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe.

Nejpopulárnější

To Top