Domov

D-Link přináší novou 180° HD Wi-Fi venkovní kameru pro sledování a zabezpečení domu

Společnost D-Link ohlásila svoji nejnovější kameru z řady mydlink – Full HD 180° venkovní Wi-Fi kameru DCS-2670L, která umožňuje snadné a spolehlivé pozorování ve venkovním prostředí. Nejnovější kamera D-Link je plně vybavena širokou škálou funkcí pro sledování a zabezpečení domu. Je cenově dostupná, velmi nenápadná, snadno použitelná a mimořádně odolná i proti nejtěžším povětrnostním podmínkám.

Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera má robustní pouzdro se stupněm krytí IP65, aby dokázala pracovat v nejrůznějších podmínkách včetně deště, prachu a sněhu. Rozlišení Full HD 1080p a širokoúhlý 180° objektiv poskytují širší zorného pole, takže pro střežení určité venkovní plochy může stačit pouze jedna kamera.

Obraz zachycovaný Full HD 180° Wi-Fi kamerou společnosti D-Link je dostupný na smartphonu, tabletu nebo počítači prostřednictvím aplikace mydlink nebo speciálního webového portálu, aby bylo možné neustále dohlížet na sledovaný objekt z libovolného místa na světě. Integrovaná funkce pro detekci pohybu a zvuku pošle okamžitě upozornění na smartphone a pořídí videozáznam sledované události na vloženou microSD kartu nebo pomocí aplikace mydlink také přímo do smartphonu.

Nová Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera společnosti D-Link zobrazuje okamžitě veškeré dění v reálném čase – dokonce i v noci. Vestavěná funkce nočního vidění s infračerveným LED osvětlením umožňuje pozorování do vzdálenosti až 10 metrů i při úplné tmě, abyste mohli nepřetržitě střežit svůj majetek a nemuseli si dělat zbytečné starosti.

Full HD 180° venkovní Wi-Fi kamera je dodávána s různými montážními doplňky, což umožňuje neuvěřitelně snadnou instalaci kdekoli v okolí vašeho domu. Kamera se připojuje k internetu buď bezdrátově přes Wi-Fi síť anebo přímo do routeru přes síťový kabel.

Nejpopulárnější

To Top