IT

D-Link představí na CES 2019 svoji nejnovější řadu chytrých mesh Wi-Fi routerů a nové chytré domácí kamery mydlink

D-Link bude na veletrhu CES 2019 v Las Vegas vystavovat novinky ve svém sortimentu zařízení pro bezdrátové sítě a chytré domácnosti.  Patří mezi ně nová generace chytrých mesh Wi-Fi routerů, několik nových kamer mydlink, které spolupracují s virtuálními pomocníky Amazon Alexa a Google Asistent, a také vylepšená aplikace mydlink.

Nejnovější řada zařízení D-Link Exo s technologií ochrany od společnosti McAfee bude vystavována poprvé a bude nabízet chytré Wi-Fi routery a extendery s podporou mesh sítí. Tato řada přináší nadstandardní funkce, kterými vyniká nad jiná řešení domácích sítí.

 

Do rodiny nejlepších produktů v kategorii dohlížecích kamer byly přidány také nová venkovní Wi-Fi Full HD kamera D-Link DCS-8600LH a Wi-Fi pohyblivá HD kamera DCS-8515LH. Obě kamery byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderní chytré domácnosti, včetně inovativních funkcí hlasového ovládání a kompatibility s virtuálními pomocníky Amazon Alexa a Google Asistent.

 

„Bezpečné a bezproblémové bezdrátové připojení je považováno nejen za potřebnou, ale dnes už zcela samozřejmou součást vybavení firem i domácností. Naše nová řada Exo s ochranou od společnosti McAfee se snaží zajistit prvotřídní Wi-Fi služby a zároveň vzdorovat kybernetickým hrozbám,“ říká Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.

„Vidíme, že lidé si stále více zvykají na pohodlí, které jim přináší ovládání chytrých domácích zařízení pomocí hlasových asistentů, a nic nenaznačuje, by tento trend mělo něco zabrzdit. Při dalších inovacích se proto přednostně zaměřujeme na kompatibilitu se systémy Amazon Alexa a Google Asistent a jsme rádi, že budeme moci na CES předvést spoustu nových produktů, které tyto služby využívají,“ pokračoval Wen.

 

Představí se také další vylepšení aplikace mydlink. Ta nyní obsahuje dvě nové funkce – Rich Notifications a Smart Recaps – k lepší kontrole domů a kanceláří. Uživatelé okamžitě získají snímky z kamery, pokud zaznamená pohyb ve střeženém prostoru. Mohou zavolat tísňový kontakt, když jim přijde upozornění na nějakou událost, a mohou vytvářet krátká časosběrná videa nebo filtrovat dosavadní nahrané videozáznamy podle typu detekované události.

 

„Lidé se stále více zajímají, jak snadno a rychle zlepšit zabezpečení svých domů a kanceláří. Cílem aktualizace aplikace mydlink bylo, aby naši zákazníci mohli maximálně využívat svoje zařízení D-Link přes jednoduchého společné rozhraní,“ řekl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.

 

Během veletrhu CES 2019 bude společnost D-Link předvádět také novou vylepšenou bránu 5G NR (New Radio), která byla vybrána pro ocenění CES 2019 Innovation Awards Honouree, a nejnovější Wi-Fi HD kameru s vestavěnou chytrou domácí centrálou pro připojení Zigbee senzorů a chytrých zásuvek.

Nejpopulárnější

To Top