IT

Cooler Master uvádí počítačové skříně MasterBox Q300

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh novou řadu MasterBox Q300. Mezi hlavní rysy dvou nových počítačových skříní patří velikost, modularita a velký potenciál unikátních sestavení.

Ačkoli jsou obě koncipovány pro mATX základní desky, disponují dostatkem prostoru pro standardní zdroj a 240mm přední chladič. Cooler Master MasterBox Q300P, resp. MasterBox Q300L, tak umožňuje vytvoření malé, přenosné herní sestavy s vysokým výkonem.

„Nabídka počítačových skříní formátu mATX není tak široká, jakou by naše komunita chtěla,“ říká Matteo Stracciari, generální manažer pro počítačové skříně, a dodává: „Lidé, kteří se poohlíží po kompaktní, přizpůsobitelné herní skříni se mohou těšit na novou řadu MasterBox Q300.“

Jednou z hlavních částí série Q je multimediální ovládací I/O panel. Ten lze umístit celkem do šesti různých pozic, resp. na přední, vrchní a spodní kraj po obou bocích, a díky tomu získat lepší přístup v závislosti na její poloze doma či v kanceláři.

I přes mATX určení poskytuje řada MasterBox Q300 dostatek prostoru pro ATX zdroj zajišťující tolik wattů výkonu, kolik si sestava vyžádá. Kromě toho nabízí 28 mm místa za základní deskou pro snadnou organizaci kabelů jdoucích ze zdroje.

Cooler Master MasterBox Q300L

Charakteristickou vlastností modelu jsou vzorované prachové filtry v přední části a z vrchu. Tyto filtry jsou magnetické a lze je tak snadno odejmout pro čištění. Uživatelský komfort a variabilitu reprezentuje možnost situování do horizontální i vertikální polohy.

Cooler Master MasterBox Q300L je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1090 Kč s DPH v České republice a 42,90 euro s DPH na Slovensku.

Cooler Master MasterBox Q300P

Výrazným bodem skříně jsou čtyři odnímatelná madla v každém rohu usnadňující transport a zatmavené přední a vrchní panely. MasterBox Q300P nabízí dva předinstalované 120mm ventilátory s RGB LED podsvícením, které jsou doplněny o RGB podsvícení rohového panelu. Součástí dodávaného příslušenství je jeden RGB ovladač.

Cooler Master MasterBox Q300P je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1990 Kč s DPH v České republice a 77,90 euro s DPH na Slovensku.

Nejpopulárnější

To Top