Hry

Cooler Master uvádí MasterCase H100

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh počítačovou skříň MasterCase H100. Nový mini-ITX model byl navržen pro využití jako přenosný herní počítač, malý počítač do obývacího pokoje nebo jen pro samotnou redukci potřebného místa v porovnání s klasickými skříněmi.

Vyrobena na základě série H

Alternativa v cestovní velikosti plně ctí industriální konstrukci, resp. všudypřítomnou mřížku typickou pro sérii H. Nabízí v porovnání s drobnou skříní ohromný 200mm RGB ventilátor vpředu, což umocňuje až extrémní designové kombinace. Je zapuštěn hlouběji a využívá tak typické jemné mřížky před ním, aby zajistil volné proudění vzduchu a zefektivnil následné čištění a celkovou údržbu. Mřížka pokrývá celý přední a část vrchního panelu, zatímco jeho zbytek je využit na důmyslně uloženou rukojeť.

Velká uvnitř

Na první pohled malá počítačová skříň se překvapivě pyšní vysokou kapacitou pro uložení disků, z čehož mohou těžit systémy postavené pro domácí kino (filmy) nebo multimediální centrum. Celková kapacita činí čtyři SSD nebo tři SSD a jeden harddisk. Zároveň nabízí dostatek prostoru pro standardní grafické karty o délce 210 mm, chladiče procesorů o výšce 83 mm a ATX napájecí zdroje.

Hlavními přednostmi jsou:

Kompaktní mini-ITX velikost – kompaktní design efektivně využívá dostupného prostoru, aby zachoval minimalistické rozměry.
Mřížkování pro ventilaci – celý přední panel a část vrchního byly osazeny typickou mřížkou pro počítačové skříně Cooler Master. Zajištuje efektivní proudění vzduchu zatímco filtruje prach.
200mm RGB ventilátor – navzdory svým malým rozměrům vlastní velký 200mm RGB ventilátor.
ATX zdroj napájení – podporuje umístění napájecího zdroje standardní ATX velikosti, aby zaručila dostatečné množství energie.
Zabudovaná rukojeť – integrovaná na zadní vrchní straně skříně podtrhuje přenositelnost v případě častého stěhování či hraní na doma i na studijních cestách.
Ovládání RGB – součástí je jeden RGB ovladač v případě, že základní deska nepodporuje tuto funkci. Tlačítko reset umožňuje ovládání přímo na I/O panelu.
Podpora komponent – skříň nabízí dostatek prostoru pro grafické karty o délce 210 mm, 83 mm vysoké chladiče procesoru a 210 mm široké napájecí zdroje.
Cena a dostupnost

Cooler Master MasterCase H100 bude dostupná za doporučenou koncovou cenu 65 euro v průběhu července 2019.

Nejpopulárnější

To Top