IT

Cooler Master uvádí certifikované AIO chladiče s RGB podsvícením

Cooler Master uvádí na trh MasterLiquid ML120R RGB a MasterLiquid ML240R RGB. All-in-one chladicí systémy nabízejí certifikace společností ASUS, MSI a ASRock, a synchronizují RGB podsvícení skrze jejich aplikace.

Obě uvedené varianty se skládají z nízkoprofilové dvoukomorové pumpy pro zajištění optimálního výkonu chlazení a tichosti provozu, radiátoru a dvou ventilátorů MasterFan MF120R ARGB s RGB podsvícením.

Novinky Cooler Master MasterLiquid ML120R RGB a MasterLiquid ML240R disponují kompletně nově navrženou pumpou s RGB podsvícením poskytujícím až 16,7 milionu barev. Nastavení lze uskutečnit přes aplikace vendorů ASUS, MSI a ASRock, nebo využít software MasterPlus+ s novým ovladačem pro globální kontrolu komponent bez přímé podpory RGB podsvícení. Dodávaný je také RGB splitter.

Oba nové produkty jsou ze 100 % vlastním návrhem Cooler Master. Dvoukomorová pumpa odděluje příchozí chladicí kapalinu od kapaliny nesoucí teplo do radiátoru, kde je následně ochlazena proudícím vzduchem. Dvojité krytí složené z vnějšího opletení a vnitřní trubice z FEP (fluorovaného ethylen-propylenu) poskytuje lepší fyzikální vlastnosti než je klasicky používaná guma.

Nejpopulárnější

To Top